List o wakacjach

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Droga Ewo!

Dziękuję za Twój list. Cieszę się, że udały Ci się wakacje. Ja również je fajnie spędziłem. Pojechałem nad polskie morze - do Niechorza. Razem ze mną byli tam jeszcze Kasia, dwaj Łukasze, Michał i reszta naszej stałej paczki z Łodzi. Do Niechorza pojechaliśmy z powodu turnieju w Beach Volley. Większość z nas mieszkała w domkach letniskowych, ale niektóre pary wolały pokoje dwuosobowe. Wyżywienie musieliśmy sobie zapewnić sami. Najczęściej jedliśmy kebaby na mieście.
Zazwyczaj nasz dzień wyglądał następująco: wstawaliśmy około 10 rano i kierowaliśmy się na plaże gdzie odbywały się mecze. Kilku z nas brało udział w turnieju, ale bez większych sukcesów. Wieczorem zaczynała się zabawa i tańce.
Wyjazd był super. Na lepszym jeszcze nie byłem. Mam nadzieję, że za rok będzie tak samo albo jeszcze lepiej. A może za rok zabierzesz się z nami?

Pozdrawiam
Piotrek
Piotrek, założę się o piwo, że ty nie-prawdę piszesz!
Tzn? Pomoże mi ktoś to przetłumaczyć?
Tzn, że nie ma gdzie ci pomóc, bo wszystko po polsku. Gdzie ci pomóc? Odwalić za ciebie? To nie pomaganie!
GruBe Eve!

Vielen Dank für Ihren Brief. Ich bin froh, dass du gegangen Urlaub. Ich habe auch diese zu kühlen. Ich ging auf dem polnischen Meer - zu Niechorze. Zusammen mit mir waren noch da, Barry, zwei von Lukas, Michael und den Rest unseres regulären Paket von Lodz. Niechorze ging das Turnier wegen eines Beach Volley. Die meisten von uns lebten in den Häusern, aber einige Paare Doppelzimmer bevorzugt. Lebensmittel mussten wir selbst anbieten. Häufig wir aßen Döner in der Stadt.
Typischerweise war unser Tag wie folgt: etwa 10 Uhr morgens standen wir auf und gingen zu den Stränden, wo die Spiele abgehalten wurden. Einige von uns nahmen an dem Turnier, aber ohne viel Erfolg. Am Abend begann mit Unterhaltung und Tanz.
Die Reise war großartig. Für noch besser, war ich nicht. Ich hoffe, dass nächstes Jahr die gleiche oder sogar besser sein. Vielleicht im nächsten Jahr ihr uns?

Piotrek


Poprawi mi ktoś błędy? Bardzo proszę.
Pffffft.... Gugiel....
Nie potrafię niemieckiego i nie chce się go nauczyć, ale list muszę oddać do szkoły dlatego proszę o pomoc.
No, to ci przecie wystarczy.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Egzaminy