Mail do koleżanki z niemiec

Temat przeniesiony do archwium

Brak wkładu własnego
Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Hej Ania!
W mojej miejscowości otwarto nowe centrum handlowe, jesto ono duże i jest w nim przyjemnie. Bardzo lubię tam chodzić na zakupy ponieważ są ładne ciuchy i nie drogie. Gdybyś przyjechała napewno by ci się spodobało, jest w nim dużo ciekawych sklepów.
Chętnie robię zakupy w New yorkerze można tam kupić ładne ubrania w korzystnej cenie, często chodzę też do H&M jak wiesz można dostać tam nie drogie ubrania.
Jak wczoraj byłam w nowym centrum handlowym to otwarto nowoczesny sklep, w którym sprzedawał ładny mężczyzna. Od czasu do czasu chodzę do tego sklepu. Te centrum handlowe jest bardzo fajne

« 

Do autora strony - uwagi, propozycje

 »

Brak wkładu własnego