Proszę o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Proszę o przetłumaczenie tekstu:

Pracowałem 3 lata w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym. Na oddziale leżało ok. 50 osób. Schorzenia były bardzo różne, od cukrzycy, nadciśnienia, po bardziej skomplikowane choroby takie jak: alzheimer, stwardnienie rozsiane, różne stany rakowe. Byli też oczywiście pacjenci leżący, poruszający się na wózkach inwalidzkich, pacjenci do zmiany pampersów i worka cewnikowego. Miałem do czynienia z naprawdę bardzo różnymi chorobami, dlatego nie obawiam się pracy z osobami które cierpią na jakiekolwiek schorzenia. Nauczyłem się tego przez 2 lata w szkole oraz pracując 3 lata w tym zawodzie.
Stokrotko... jakby ci to powiedzieć.... tekst, który napisałeś jest tak głupi, że czytając go nabiera się wątpliwości, czy naprawdę znasz się na tym, o czym napisałeś. Zasugerowanie, że cukrzyca lub nadciśnienie są schorzeniami mniej skomplikowanymi od tych, które wymieniłeś, świadczy o zawodowej naiwności i nieznajomości tematu. Nie zapominaj, że na cukrzycę i nadciśnienie umieraja ludzie. Zdanie o typach pacjentów na oddziale jest po prostu śmieszne. Zmień je koniecznie. W Twoim tekście nie ma absolutnie żadnych konkretów, ani słowa o tym, co naprawdę robiłeś. Piszesz tylko, że stykałeś się z różnymi schorzeniami ale nic o swojej pracy. Jeżeli tekst tekst ma być dla jakiegoś pracowdawcy, to już wiem, jaki będzie wynik podania o pracę.
Cytat: TopBolek
to już wiem, jaki będzie wynik podania o pracę.

nie wiadomo jaki to ma być charakter pracy

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego