Zaproszenie na ślub po niemiecku :/

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam, muszę napisać na jutro zaproszenie na ślub, mam zaprosić w nim moją nauczycielke od j. niemieckiego. Czy mógłby mi ktoś bezintersownie pomóc i napisać takie proste zaproszenie? :) Z góry dziękuje!
NIe udawaj, że nie umiesz.
Pani Nauczycielko.
Zapraszam na ślub.
Kamfina.
...i po robocie.
Ja nawet nie próbuje udwać, nie mam po prostu czasu, ucze się teraz na pamięć słówek z tolerancji i kupna mieszkania bo mam jedną ocene, jutro wystawienie a trzeba mieć trzy.
A, kto tutaj ma mieć czas? Jakiś punkt usługowy?
Byłaś kiedyś w punkcie usługowym? Bulić!
Dostanie po prostu jeszcze jedną jedynkę i tyle. Co ci szkodzi...
A czy tak ciężko jest czytać ze zrozumieniem? Poprosiłem o BEZINTERSOWNĄ pomoc, a nie o jakąś bezsensowną dyskusje. Sam wiele razy pomagałem, więc czemu nie poprosić o pomoc. Nie pisz już nic prosze Cie.
Ale, na pisanie pierduł, to masz nagle czas?
Mnie nie chciałaś nigdy pomóc, mimo moich próśb.
NIe musiał bym pisać pierdÓł jak byś mnie nie zmusiła. No nie CHCIAŁEM i dziękuje za "pomoc" już ktoś inny mi pomógł... ot tak, bezintersownie(nie możliwe co nie?). Dobranoc.
Pisz dalej te twoje pierduły. To jedyne, co umiesz. Idziesz spać już?
A, kto się będzie uczył słówek o tolerancji i kupna mieszkania?
Ot, pomocnik się znalazł...wredny i od siedmiu boleści.
Dobranoc było kierowane do Ciebie bo najzwyczajniej nic nie robisz tylko pierdzielisz :) O , wredny. Jak miło :) Bez odbioru koleżanko .
Przepaliłaś się? Koleżanek szukaj na zadane.pl, sierotko Marysiu!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Pomoc językowa