Prośba o przetłumaczenie.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam. Mam wielką prośbę. Potrzebuję tłumaczenia tego tekstu. Zupełnie nie porafię złożyć tego w całość, a translator nie wchodzi w grę - wiadomo jak to z nimi jest...

Mieszkam w bloku znajdującym się w Bielsku-Białej przy ulicy Cieszyńskiej 250/36. Budynek jest pomarańczowy i ma 10 pięter. Niedaleko niego znajduje się park i rzeka. Mieszkam na 3 piętrze.
Moje mieszkanie jest na przeciwko wejścia na klatkę. Ma ono przedpokój, 2 pokoje, łazienkę, kuchnię i balkon.
Przedpokój jest czerwony. Na ścianie jest duży, biały kwiat. Jest tam szafa z lustrem.
Po prawej stronie od wejścia znajduje się łazienka. Jest mała. Kafelki w niej są zielone i białe. Na przeciwko jest wanna, po lewej umywalka i toaleta, a po prawej pralka i kosz na pranie.
Po prawej stronie od wejścia, na końcu przedpokoju jest salon. Po lewej stronie znajdują się meble. Na przeciwko wejścia jest komoda, a nad nią telewizor i półka. Po drugiej stronie jest stół i narożnik. Pokój jest pomarańczowo-kremowy. W tym pokoju są drzwi na balkon. Jest on nieduży, żółty. Po lewej stronie znajduje się rozkładany stolik.
Obok salonu jest kuchnia. Jest ona kremowo-brązowa. Na przeciwko znajduje się lodówka, a na niej mikrofalówka. Po prawej stronie stoi stolik, a po lewej zlewozmywak, półki i kuchenka.
Ostatnim i najważniejszym dla mnie pomieszczeniem jest mój pokój. Ściany są koloru szarego i turkusowego. Po lewej stronie jest komoda, w której trzymam książki, ubrania i wszystkie inne rzeczy. Ma 6 szafek i 6 szuflad. Na niej stoją moje nagrody, pudełko na drobiazgi, świecznik, drukarka, dekoder a pod nim DVD oraz głośnik. Nad nią wisi telewizor. Na środku pokoju leży kremowy dywan. Po prawej stronie od wejścia stoi półka na książki i laptopa. Obok jest szary narożnik. W ścianie, na której są drzwi znajduje się wnęka z 3 szklanymi półkami. Stoją na nich świeczki. Na górze jest lampka oświetlająca szyby. Na przeciwko wejścia są okna, parapet na którym stoi świeczka i drugi głośnik. Zasłony są koloru turkusowego a rolety szare. Lampa i wszystkie meble w moim pokoju są brązowo-kremowe.
za ile $$$?
Najpierw w PLN, bo trzeba napisać porządnie po polski.
"Na ścianie jest duży, biały kwiat. Jest tam szafa z lustrem. " = na kwiacie szafa z lustrem?

 »

Życie, praca, nauka