kartka pocztowa

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo proszę o przetłumaczenie, jest to moje ostatnie zaliczenie języka niemieckiego, a jako, że mam rozszerzony angielski z niemieckiego nic nie umiem.

Cześć Iwona!
Serdeczne pozdrowienia z Wiednia.
To miasto jest niesamowite. Jest tu wiele atrakcji turystycznych. Wczoraj zwiedzaliśmy Pałac Schönbrunn oraz Katedrę św. Szczepana. Najbardziej podobał mi się Hofburg (czyli pałac wiedeński).
PS. U nas pogoda jest wspaniała. Cały czas świeci słońce i wieje lekki wietrzyk.
Do zobaczenia niebawem.

XYZ


Bardzo prosze o pomoc! ;)
To, że masz rozszerzony angielski, nie zwalnia cie od nauki niemieckiego. Dzisiaj to chyba wszyscy uczniowie mają dwa języki, których się uczą, więc nie rozumiem takiej selekcji typu "mam rozsz. ang, wiec z niemca nic nie umiem"

Hallo Iwona,
Herzliche Grüße aus Wien.
Diese Stadt ist unglaublich. Es gibt hier ganz viele Sehenswürdigkeiten. Gestern haben wir Schönbrunn Schloß und Stephansdom besichtigt. Am besten hat mir Hofburg gefallen
P.S. Das Wetter ist bei uns wunderschön. Die Sonne scheint die ganze Zeit und der Wind bläst leicht.
Bis bald!

xyz


Proszę. Ale dla własnego dobra ucz się obu jezykow. Nigdy nie wiesz kiedy mogą się przydać.