Hej potrzebuje pocztówki prosze o pomoc ;)

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Potrzebuje pocztówki ;) Prosze o pomoc ;)
Odbywasz podróż która dawno była twoim marzeniem napisz pocztowke do kolzanki z Austrii:
* gdzie jesteś
* jak przebiegła podróż na miejsce
* co robiłam podczas osttnich dni
* jakie plany na kolejne dni ;)

Bardzo prosze o pomoc gdyz mam zagrożenie z niemieckiego i potrzebuje ta prace na jutro ;)
edytowany przez hardkor1211: 12 cze 2014
Cytat: hardkor1211
Bardzo prosze o pomoc gdyz mam zagrożenie z niemieckiego i potrzebuje ta prace na jutro ;)

to zagrożenie przecież nie przyszło znikąd, a do tego uważasz, że ktoś za ciebie będzie robił po nocach?
Cytat: Wunderhorn
to zagrożenie przecież nie przyszło znikąd, a do tego uważasz, że ktoś za ciebie będzie robił po nocach?

Znalazł się nowy moralista i wychowawca młodzieży! Jeżeli nie masz nic merytorycznego do powiedzenia to przestań tu mędrkować bo nikogo nie interesują doświadczenia życiowe niechlujnego kmiota ze sterczącym brzuchem. Rusz te swoje 120kg albo zamknij się. Zrozumiałeś czy mam to jeszcze prościej napisać?
pomogło młodzieży?