Opis pokoju w jęzku niemieckim! Poziom 2 klasa gimnazjum.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam,
Bardzo proszę o pomoc w napisaniu wyżej wymienionej pracy. Mam posługiwać się słownictwem na poziomie 2 klasy gimnazjum. Oto tekst po polsku :

Mój dom jest 2 poziomowy. Mieszkam na piętrze. Znajduje się tam 6 pokoi, łazienka i kuchnia. Mój pokój nie jest za duży, ale bardzo ładny. Ściany są koloru zielonego. Na podłodze leży jasny dywan. Obok biurka stoi komoda. Na komodzie stoją kwiaty. Na przeciwko komody stoi biurko na którym znajduję się komputer. Surfuje na internecie i gram w gry. Mam duże łóżko. Obok łóżka stoi lampa(stojąca). Telewizor stoi na przeciwko łóżka. Lubię oglądać telewizję. Obok telewizora stoi duża szafa. Bardzo lubię mój pokój.
Poucz się i napisz sam.
Co to jest słownictwo na poziomie 2 klasy gimnazjum, gosiu?
Najlepiej podaj od razu wszystkie słówka. Będzie po prostu łatwiej i szybciej zrobić.
Ma być to napisane prostymi zwrotami. @Filipek19, niestety nie rozumiem tego języka, dlatego proszę o pomoc ;).
No, podaj te proste zrwoty. Nie kapujesz, czy co?
Ja nie jestem od odwalania za kogokolwiek. Masz tak napisać to satraj się tak napisać, przed się poucz tego języka skoro nie umiesz. A później tu wróć. Takie to trudne? Hmm, to licz na to, że ktoś inny jest od odwalania.
Co niuniel nie chce ci pomóc? Wszystkim tak napomagał, że aż iskry lecą z przypływu wiedzy. A Tobie tak naprawdę nie chce? Dziwne.. Wiesz ja Ci coś tak w tajemnicy powiem.. Jakbym się sam nie nauczył, nie umiałbym nic. A o odwaleniu czegokolwiek ze strony tego człowieka nie masz co liczyć. Hmm, ale po dupci to on umie poklepać i bardzo to mu przyjemność sprawia. To było w tajemnicy i nikomu o tym nigdy nie mów! Bo ludzie w końcu zmądrzeją i co to się stanie -brak klienta, brak pieniędzy, brak obrotu, brak zabawy i wszystkiego z tym związanego. Ot filozofia życia na przyszłość.
In meinem Haus gibt es zwei Geschosse und ich wohne im ersten Obergeschoss. Im Haus gibt es sechs Zimmer, eine Küche und ein Bad. Mein Zimmer ist ziemlich klein, aber sehr schön. Die Wände meines Zimmers sind grün. Auf dem Boden liegt ein heller Teppich. Neben dem Schreibtisch steht eine Komode. Auf der Komode steht eine Vase mit den Blumen. Gegenüber der Komode steht noch ein Schreibtisch, auf dem sich ein Computer befindet. Ich surfe im Internet und spiele Computerspiele. Ich habe ein großes Bett. Neben dem Bett steht eine Stehlampe. Ein Fernseher steht gegenüber dem Bett. Ich sehe gern fern. Neben dem Bett steht ein großer Schrank. Ich mag sehr mein Zimmer.
Ja to chciałam podziękować za pomoc w niemieckim, wszystkim, a szczególnie niuniel-owi. Myślę, że już się dostatecznie wyedukowałam. To co napisałam wyżej nie jest prawdą. Tak chcę się pożegnać, jeśli to kogoś obchodzi. Pa.
Dziękuję.
Ja również, Dziękuję.
Ja też dziękuję.
Proszę. Hehe.
o co prosisz prosię
Prosię się prosi, a świnia kwiczy. kwi-kwi
A ten Nort coś tam nie wie jeszcze do tej pory jak jest piętro po niem., niech się przejedzie do deutsch to go nauczą deutlich.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia