Bardzo proszę o pomoc w tłumaczeniu.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo proszę o przetłumaczenie, jutro kolokwium a ja się zagapiłam. Nie zdąze przetłumaczyć i się nauczyć.

ÜbersetzenSieins Deutsche!/ Przetłumacz na język niemiecki!
1. Pan Sommer jedzie 3ciego kwietnia o 8:40 pociągiem z Frankfurtu do Berlina.
2. Jesteśmy znani jako producent urządzeń kuchennych.
3. W dziale produkcji trzeba nosić specjalne ubranie i nie wolno robić zdjęć.
4. Pani Rendle jest jeszcze chora, proszę zmienić plan pracy.
5. Bierzesz ten większy i wyższy, czy mniejszy i niższy regał?
6. Przy nowym aucie najważniejszy jest dla mnie wygląd i dobry serwis, cena nie jest tak ważna.
7. W Internecie lub książce telefonicznej można znaleźć wiele firm ubezpieczeniowych.
8. Oferta pracy w ALPINA jest najkorzystniejsza i pasuje najlepiej do ciebie.
9. Erika wychodzi (idzie) za godzinę z domu pieszo do pracy.
10. Firma posiada oprócz działu zwrotu towarów trzy działy główne z jedenastoma oddziałami.
11. Przepraszam, czy mogę używać telefon komórkowy w dziale kadr?
12. Musimy ulepszyć plan pracy, ja wezmę rozpakowywanie R2, a ty pisanie zleceń.
13. Drukarka HP 3420 nie jest tak droga jak drukarka HP 3820 i ma lepszą rozdzielczość.
14. Nowy pracownik powinien być dobrze poinformowany, niezawodny i uporządkowany.
15. W ubezpieczeniach na życie ARA składki są najwyższe i płaci się je co kwartał.
16. Oferta pracy w Allianz wymaga dużego doświadczenia zawodowego i znajomości włoskiego.
17. Elastyczny czas pracy, samodzielność podoba mi się bardzo, ale praca jest trochę samotna.
18. Pan Pfaffinger jest Wiedeńczykiem i uważa Wiedeń za najbardziej interesujące miasto świata.
19. Nasza firma zatrudnia 390 pracowników i każdego roku podpisujemy 60 000 nowych umów.
20. W dużym mieście ceny są wyższe, ale życie jest też ciekawsze niż w małym mieście.
może ktoś by miał pomysł jeszcze na to :

Stellen Sie die Fragen zu den unterstrichenen Satzteilen! / Zadajpytania do podkreślonejczęścizdania!
1. Der Drucker kostet 89 €. _____________________________________________________________2. Zur Firma vom Bahnhof sind es 15 Gehminuten. ___________________________________________3. Ich fahre nach Frankfurt mit der Bahn. ___________________________________________________4. Monika Olejnik ist eine informierte, dynamische Frau. ______________________________________5. Klaus nimmt das Regal und die Lampe. __________________________________________________6. Herr Prado kommt aus Italien. __________________________________________________________ 7. Sie möchten im Sommer nach Spanien fliegen. ____________________________________________8. Er findet Doda modern und exklusiv. ____________________________________________________9. Im Winterhalbjahr bezahlt man Beiträge.__________________________________________________10. Der Privatkundenberater entscheidet über Leistungen. ______________________________________11. Petra kauft die Briefumschläge. _______________________________________________12. Vom Flughafen bis zum Theater braucht man 1 Stunde. ________________________________13. Zur Schule fahre ich mit dem Bus. ________________________________________________14. Ein sehr attraktiver Mann ist MichałŻebrowski. _______________________________________15. Ich bezahle 19 € für diese Lampe. _____________________________________________________16. Die Klassenarbeiten verbessert der Lehrer _______________________________________________17. Am Wochenende geht Monika in die Disco. ______________________________________________18. Klaus findet Bill Gates kalt und unfreundlich. ____________________________________________19. Im Sommer ist es viel Obst. __________________________________________________________20. Ich komme aus Polen.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego