Prośba o przetłumaczenie tego krótkiego filmiku

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam,
bardzo bym prosił o przetłumaczenie tego filmiku, jest mi on szalenie potrzebny. Dla ułatwienia dostałem nawet do niego tekst, ale ciężko mi idzie jego przetłumaczenie. Mogę liczyć na waszą pomoc?

----------------------------------------------------------------------------

Liebe Klemmfurzer, nee, wir hattens neulich vom Klemmfurzen also die Fürze zurückzuhalten, das ist ganz ganz ungesund.
Das zereist euch nämlich ganz innereilich, das ganze Wurzelchakra hauts durcheinander, den Solarplexus auch noch mit rein, also da geht alles durcheinander in eurem Körper.
Also ihr müsst die Fürze rauslassen, ich hab auch grad ein auf der Pfanne, ich machs euch mal vor.
Ha, lieber Scholli, das befreit. Hohoho, hohoho, uuuuh, ....
OH, OH, da war aber Land dabei. Heieieie, da war aber Land dabei... Oh jetzt hab ich den Kackstift in der Hose.
Äh, Norman, kannst du mir grade mal... ach du Scheiße, mir läufts schon zu den Hosenbeinen raus... Kannst du mir gerade mal etwas besorgen, einen Lappen oder sowas.
Ohh, ich hab mich jetzt eingestuhlt!

---------------------------------------------------

Z góry dziękuję, pozdrawiam
dzieki

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia