Przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Prosze o przetłumaczenie
Poszłabym z toba nawet na koniec świata i nie bałabym sie tak wszystkiego zostawić bo wszystko miałabym przy sobie
Bardzo proszę o niemiecka wersje
edytowany przez 22az: 11 lis 2016
Witam :3 Potrzebuje na jutro pilnie tłumaczenia tego: Rano w dzień nowego roku znaleźli Tondę. Twarzą w dół leżał u stóp schodów wiodących na strych. Czeladnicy, jak sie wydawało, nie byli wcale zaskoczeni, Tylko do Krabata nie docierało, że Tonda nie żyje. Szlochając, rzucił się na jego zwłoki, wołał go po imieniu i błagał:
-Powiedz coś, Tondo powiedz coś!
Chwycił jego rękę. Wczoraj jeszcze przed zaśnięciem czuł jej dotknięcie na swym czole teraz była sztywna i zimna i jakże obca mu sie wydawała, jakże obca.
-Wstań!-rzekł Michał.-Nie możemy go tu tak zostawić.
Michał i jego kuzyn Marcin zanieśli zwłoki do izby czeladnej i położyli na desce.
-Jak to się stało?-zapytał Krabat.
Michał zwlekał z odpowiedzią.
-Skręcił sobie kark-Wyjąkał
-Widocznie po ciemku potkną sie na schodach...
-Możliwe-rzekł Michał
Zamknął oczy zmarłemu i podsunął pod głowe wiązankę słomy, którą przyniósł Jur. Twarz Tondy była bladożółta. ,,Jak z wosku"-Pomyślał Krabat.Nie mógł patrzeć, bo łzy zaraz napływały mu do oczu. Jędruś i staszko zaprowadzili go do izby sypialnianej.
-Zostaniemy tu-powiedzieli- Bo na dole byśmy tylko przeszkadzali.Krabat przykucnął na brzeżku pryczy. Zapytałco teraz sie z Tondą stanie.
bescheuert?
brakuje tajemniczego slowa

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia