Przetłumaczenie pracy o ideale piękna

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam
Proszę o przetłumaczenie tego tekstu na język niemiecki;
Ideał piękna to coś trudnego do sprecyzowania. Oczywiście jak każdy człowiek takowy posiadam. Mój ideał to ktoś z pozoru nie wyróżniający się z tłumu. Często przechodzimy obok takiego człowieka obojętnie, nie zwracając na niego uwagi. Uważam, że bardziej liczy się wygląd wewnętrzny niż zewnętrzny. Ważne są oczywiście pewne aspekty wyglądu. Bardzo podobają mi się tatuaże, jednak muszą być stonowane i niezbyt duże, z drugiej strony nie cierpię piercingu. Nie podoba mi się gdy ktoś jest zbyt chudy lub zbyt gruby. Najbardziej podoba mi się gdy ktoś ubiera się elegancko i w sposób odpowiedni do sytuacji. Dbanie o siebie i swój wygląd jest również dosyć istotne. Jednak ogromną uwagę zwracam na oczy, są przecież odzwierciedleniem duszy. Mój ideał nie może zakładać maski na twarz, musi wyrażać swoje emocje, nie ukrywać niczego. Za jedną z najważniejszych rzeczy uważam wierność. Istotną cechą charakteru mojego ideału wydaje mi się mądrość życiowa i inteligencja. Chciałabym abyśmy mieli jakieś tematy do rozmowy. Nie pragnąłbym, by umiała rozmawiać jedynie o interesujących ją tematach, ale o wielu sprawach, nawet tych z pozoru nieistotnych. Bardzo istotna wydaje mi się szczerość. Chciałabym aby zawsze była wobec mnie szczera, nigdy nie oszukiwała. Wydaje mi się, że wymieniłem wszystkie cechy zarówno wyglądu jak i charakteru składające się na mój ideał piękna.
Ich will über mein Schönheitsideal schreiben. Ich denke an eine Person, die sich nicht aus einer Menschenmenge hervorhebt. Oftmals gehen wir gleichgültig an einem solchen Menschen vorbei. Und wir beachten ihn nicht.

Ich glaube, dass das innere wichtiger als äußere Aussehen ist.
Die ruhige Person hat selten Tattoos auf den Händen oder Ohrringe.
Eine solche Person zieht sich elegant an. Und gewöhnlich entsprechend zu der Situation.
Sich um sein Aussehen zu kümmern ist eine wichtige Sache.
Meine Aufmerksamkeit richte ich oftmals auf die Augen, sie sind es doch, die eine Seele widerzuspiegeln.
Ich mag die aufrechten, unabhängigen Menschen, die keine Emotion verbergen.
Für eine der wichtigen Sachen, halte ich die Treue.
Die wesentlichen Charakterzüge meines Ideals scheinen mir die Lebensweisheit und die Intelligenz zu sein. Sehr wesentlich mir scheint Ehrlichkeit.
Es scheint mir, dass ich alle offiziellen Merkmale angeführt habe, bezüglich des Aussehens und des Charakters, die sich zu meinem Schönheitsideal zusammenfügen.
Cytat: Filipek19
Ich will über mein Schönheitsideal schreiben. Ich denke an eine Person, die sich nicht aus einer Menschenmenge hervorhebt. Oftmals gehen wir gleichgültig an einem solchen Menschen vorbei. Und wir beachten ihn nicht.

Ich glaube, dass das innere wichtiger als äußere Aussehen ist.
Die ruhige Person hat selten Tattoos auf den Händen oder Ohrringe.
Eine solche Person zieht sich elegant an. Und gewöhnlich entsprechend zu der Situation.
Sich um sein Aussehen zu kümmern ist eine wichtige Sache.
Meine Aufmerksamkeit richte ich oftmals auf die Augen, sie sind es doch, die eine Seele widerzuspiegeln.
Ich mag die aufrechten, unabhängigen Menschen, die keine Emotion verbergen.
Für eine der wichtigen Sachen, halte ich die Treue.
Die wesentlichen Charakterzüge meines Ideals scheinen mir die Lebensweisheit und die Intelligenz zu sein. Sehr wesentlich mir scheint Ehrlichkeit.
Es scheint mir, dass ich alle offiziellen Merkmale angeführt habe, bezüglich des Aussehens und des Charakters, die sich zu meinem Schönheitsideal zusammenfügen.
a, co to za sieczka?