List do kolegi

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Powiem nei owijając nei rozumiem niemaca wogule i mam taką prośbę potrzebuje pomocy w przetłumaczenie dokładnie" przedstaw kolegę/koleżankę"

wiem że jedynie pierwsze adnie wyglada tak

Ich heiße Marcin ich komme aus poland.
Jch bin jare alt sechzehte.

A chiał bym żeby wygładało to tak

Mój kolega Marcin mieszka w polsce.
Ma lat 16
On mieszka w łodzi.
Uczęszcza do technikum
Jego zainteresowaniem są komputery
Jest wysoki ma 175cm.
Jest blondynem ma jasną karnacje.
Mein Freund Marcin wohnt in Polen.Er ist 16 Jahre alt. Er wohnt in Lodz. Er besucht Technikum. Er interessiert sich für Computers.Er ist 175 cm gross. Er ist blonder Junge mit heller Hautfarbe.
Darf ich?

Mein Freund Marcin wohnt in Polen. Er ist 16 Jahre alt. Er wohnt in Lodz. Er besucht das Technikum. Er interessiert sich für Computer. Er ist 175 cm groß. Er ist ein blonder Junge mit hellem Teint.
Bardzo dziękuje za pomoc ~irsha i ~mokotow
Bardzo prosze o przetłumaczenie mi na niemiecki listu bo wogóle nie rozumiem tego jezyka a na wtorek mam napisać...
napisz list do swojego niemieckiego kolegi ktorego miales w czasie wakacji. W swoim liscie: 1) wyjasnij dlaczego nie mozesz odwiedzic go w planowanym terminie 2) napisz gdzie chcielibyscie mieszkac podczas wyjazdu z rodzicami 3) poinformuj o mozliwosciach spedzenia wolnego czasu w miejscowosci do ktorej pojedziesz z rodzicami 4) zapytaj go o mozliwosc zmiany terminu waszego spotkania
BARDZO PROSZE O POMOC
Polecenie które podajesz jest typu maturalnego. Rozumiem że nie które nauczycielki mimo że sie nie zdaje matury z tego języka są upierdliwe. Na kiedy masz to napisać? Jak sobie dobrze przypominam to pisałam coś podobnego przygotowując się do matury. Nie mam czasu tego teraz szukać, ale jeśli to nie jest strasznie pilne to jutro to odnajdę.
a jak na wtorek to myślę ze coś się znajdzie. Tylko gorzej będzie z moim czasem na szukanie, bo nie wyrabiam ostatnio na zakrętach.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie