Czy ktuś mógłby mi przetłumaczyć na niemiecki?

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

jest to list z którym mam bardzo duży problem z racji tego, że jeszcze słabo znam niemiecki. Twoje tłumaczenie bardzo by mi pomogło:
"Drodzy Państwo,
Bardzo dziękuję za kartkę z życzeniami.
Przepraszam, że do tej pory nie odpisywałem, ale miałem naprawdę bardzo dużo nauki i pracy w szkole.
Akurat to był koniec pierwszego semestru w szkole. Najlepsze stopnie mam z matematyki, fizyki i informatyki. Trochę gorzej jest z j. Niemieckim. Postaram się, żeby na koniec roku było lepiej.
U mnie w domu wszystko dobrze. Ja, moi rodzice, dziadkowie jesteśmy zdrowi.
Wszyscy serdecznie Państwa pozdrawiamy, życzymy dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego.
Bardzo chciałbym otrzymać od Państwa list lub kartkę pocztową z Wesel.
"
Pomoże mi ktoś?
to nie jest PD. :)
Sehr geehrte Damen und Herren lub Herrschaften

Danke für die Postkarte mit den Wünschen.
Entschuldigung, dass ich bis jetzt nicht geantwortet habe, aber ich hatte wirklich in der Schule viel zu lernen und zu tun.
Es war gerade das Ende des ersten Semster in der Schule.
Die besten Noten habe ich in Mathematik, Physik und in Informatik erhalten.
Ein bisschen schlechter ist es mit meinem Deutsch.
Ich werde versuchen, dass es zum Jahresabschluss besser wird.
Bei mir zu Hause ist alles in Ordnung. Ich, meine Eltern und Grosseltern sind gesund.

Alle grüssen Sie herzlich, wünschen Ihnen viel Gesundheit und alles Gute.

Ich würde gerne von Ihnen einen Brief oder eine Postkarte vom Wesel bekommen.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie