meine freundin

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

hej mam prośbe wiem że owinnam to sama zrobić ale nie mam do tego głowy. Musze opisać moją przyjaciołkę. prosze o przetłumaczenie...

Moja najlepsza przyjaciółka nazywa sie Danka. Mieszka w tej samej wiosce co ja- Półczno. Chodzimy razem do klasy. Poznałyśmy sie w szkole. Ma ciemne blond włosy, ciemną karnacje i jest niższa ode mnie. Ubiera sie najcześciej na sportowo.Jest miłą, wesołą i sympatyczną osobą. Gdy jestem w złym humorze pociesza mnie.Lubimy razem chodzić na spacery, słuchać muzyki, jeżdzić na rowerze.W przyszłości chce zostać fryzjerką.
Danka jest moją najlepszą przyjaciółką.
prosze o pomoc... ja naprawde jestm do kitu ostatnio z niemca tym bardziej teraz moja babcia umarla... nie myśle... prosze o pomoc...
Meine beste Freundin heißt Danka. Sie wohnt in demselben Dorf wie ich - Półczno. Sie ist meine Klassenkameradin. Wir haben uns kennengelernt in der Schule. Sie hat dunkles, blondes Haar, eine dunkle Hautfarbe und ist kleiner als ich. Meistens kleidet sie sich sportlich. Sie ist nett, fröhlich und sympatisch. Wenn ich nicht in Stimmung bin, tröstet sie mich. Wir hören gerne Musik zusammen, gehen spazieren und radfahren. In der Zukunft will sie eine Frisörin werden.
Danka ist meine beste Freundin.
Hallo!
Korekta miedzy !....! :

Meine beste Freundin heißt Danka. ! Sie wohnt in demselben Polczno-Dorf wie ich. ! Sie ist meine Klassenkameradin. Wir haben uns ! kennen gelernt ! in der Schule. Sie hat dunkles, blondes Haar, eine dunkle Hautfarbe und ist kleiner als ich. Meistens kleidet sie sich sportlich ! ein !. Sie ist nett, fröhlich und
! sympathisch. ! Wenn, ich nicht in Stimmung bin, tröstet sie mich. Wir hören gerne Musik zusammen, gehen spazieren und ! Rad fahren. ! In Zukunft ! will sie eine Friseurin werden.
Danka ist meine beste Freundin.

Grüße...

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie