prosze o pomoc z tlumaczeniem

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

8. W moim świecie nie jestem osamotniony, bo jest dużo ludzi interesujących się tym, co ja.
9. Wysłał SMS-a i nie czekał na odpowiedź, po prostu poszedł spać.
10. Mam do dyspozycji bardzo duży księgozbiór, z którego niestety nie zawsze mam ochotę skorzystać.
11. Mam nadzieję, że zacznę się w końcu uczyć, a nie będę ciągle takim leniwcem i śpiochem, w przeciwnym razie nic ze mnie nie będzie.
12. Siedzisz sobie w domku i w ogóle nie interesuje cię, skąd się biorą pieniądze, które wydajesz.
13. Dzisiejsza młodzież jest bardzo roszczeniowa, dlatego ma problemy zarówno w domu, jak i w szkole oraz w pracy.
14. Dla młodych dziewczyn najważniejszy jest niestety tylko wygląd, na którym się bardzo koncentrują.
??
na prawde nikt nie wie jak to zrobic?
może najpierw trochę wysiłku z twojej strony i poprosić kogoś o sprawdzenie. To nie jest stronka, dla osób które nie robią swoich zadań domowych:-)
latwo sie mowi, ale nie wtedy gdy jest sie w 2 gimnazjum..ja nie porafie tego zrobic...jedyne co moege to znalezc slowka w slowniku ale dla mojej nauczycielki liczy sie szyk zdania itp...
Odwagi - to wcale nie takie straszne! Pisz tak: 1 miejsce w zdaniu - np. podmiot, na drugim musi być orzeczenie/czasownik odmieniony, trzecie i dalsze inne cześci zdania. Ale pamietaj pierwsze miejsce to nie pierwszy wyraz np; Diese Frau (podmiot) ist (orzeczenie) hübsch.[ta kobieta jest ładna] ale może też być: Diese hübsche Frau (podmiot z okresleniem) ist (orzeczenie) niecht besonders klug (inne części zdania)[ta ładna kobieta nie jest szczególnie mądra]. Albo można to odwrócić, ale zawsze orzeczenie będzie w zd prostym na drugim miejscu i o to pewnie twojej nauczycielce chodzi: Nicht besonders klug ist diese hübsche Frau [nie szczególnie mądra jest ta kobieta].zalezy na co kładziemy szczególny nacisk, co nam jest wazne.
Jednak nikt za ciebie zadania nie zrobi - bo to [poza małymi wyjątkami] niemoralne i niczego się nie nauczysz, a przecież o to chodzi......?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie