szukam studenta/ucznia, ktora przetlumaczy opisy produktow

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Szukam osoby, ktora podjelaby sie przetlumaczenia opisow produktow (odziez) z jezyka polskiego na niemiecki. Oferuje 10 PLN za strone A4, czcionka 12. Co wazne, opisy nie musza byc przetlumaczone dokladnie i jesli jakies slowo lub zwrot wymagaloby wiekszej pracy to mozna taki zwrot/slowo pominac lub uzyc innego, ktore pasowaloby do danego produktu. Tu sa przykladowe opisy po polsku:

https://spreadsheets.google.com/pub?hl=en&hl=en&key=0AsQm6IKMpWQ0dERNMU1ENy1Zek9faWhDOXJXTDd6eUE&output=html

To jest jeden z plikow, ktory mam do przetlumaczenia. Chodzi mi o przetlumaczenie ostatniej kolumny. W kolumnie srodkowej sa linki do zdjecia danego produktu, co moze byc pomocne, jesli zamiast tlumaczenia doslownego ktos wolalby napisac zdanie od siebie bazujac wlasnie na zdjeciu produktu.

10 PLN za strone to oferta za czysty tekst. W linku, ktory wkleilem jest ok. 3000 wierszy i te wiersze odpowiadaja 251 stronom. Mozna to sprawdzic przeklejajac tekst z ostatniej kolumny do Word’a. Czyli za przetlumaczenie calego tekstu z zalaczonego linka place 2510 PLN. Samo tlumaczenie ma byc zrobione w dodatkowej kolumnie w excelu.

Mam do tlumaczenia wiecej opisow, jesli bylby ktos zainteresowany wieksza iloscia.

Prosze o mejla na adres [email]