Do lukara

Temat przeniesiony do archwium.
nic zlego nie napisalam z nikim sie nie klocilam poprawialam chlopakowi zdania ktore ty pare minut pozniej skasowales to jest skandal mam w nosie ciebie z tym twoim forum zosia to nic w porownaniu z toba mam nadzieje ze wkrotce nikt tu nie bedzie przychodzil czego ci zycze serdecznie
Widzisz, Lukar, koniu boży? Nawet Diego się wściekła na ciebie. Wcale jej się nie dziwię, bo ma rację, jak cholera.
Najgorsze jest to, że zostawiasz zwykle idiotyczne, bezczelne i chamskie wpisy tych pryszczatych pokemonów, ale wartościowe wywalasz. Ty chyba masz też dopiero 12 lat, jak widzę. Ale Admina rżnąć!
chamskie wpisy - Twoje także usuwam, jak po wpisie odbywa się pyskówka to cała leci - jeśli gdzieś tam zawieruszy się 'dobry' wpis to sorry, nie wyzywajcie się to nie będzie takiego problemu - zochama to głównie do Ciebie, przestań skakać na ludzi bo ostatnio to głównie ty inicjujesz pyskówki a potem dziwisz się, że usunięte
ja mam tego dosyc lece po matke i zabieram kapcie
Cytat: Lukar
przestań skakać na ludzi bo ostatnio to głównie ty inicjujesz pyskówki a potem dziwisz się, że usunięte

dokładnie zochama - więcej pomagaj, a mniej podskakuj :))
jeśli uważasz, że umiesz ten niemiecki aż tak bardzo dobrze to zrób z tego jakiś użytek ;]
edytowany przez Zizu09: 20 maj 2011
Cytat: Lukar
chamskie wpisy - Twoje także usuwam, jak po wpisie odbywa się pyskówka to cała leci - jeśli gdzieś tam zawieruszy się 'dobry' wpis to sorry, nie wyzywajcie się to nie będzie takiego problemu - zochama to głównie do Ciebie, przestań skakać na ludzi bo ostatnio to głównie ty inicjujesz pyskówki a potem dziwisz się, że usunięte
Lukareczku! Ni zauważyłeś pewnie tego, że za pierwszym wpisem jestem bardzo miły. Potem dostaję od tego pokemona w mordę i się po prostu bronię. A chamstwa nie znoszę. Nie mam nic przeciw temu abyś moje chamskie wpsiy usuwał, bo powinieneś. Nie o te wpisy mi chodzi.
Pokemony się od razu obrażają, jak nie od razu dostaną odrobione lekcje.
Zauważyłeś? Na pewno nie!
Bo, po co jest to forum?
Do odrabiania lekcji.
I nie pierdul mi tu farmazonów.
Wydaje mi się, że skoro się oficjalnie meldujesz, to możemy rozmawiać tacheles (jeśli wiesz, co to znaczy).
Moje chamskie odpowiedzi usuwaj. Wcale się nie obrażam za to.
Ale one są wynikiem reakcji tych pryszczatych gnojków.
skapuj to.
Przypatrz się, jak to się rozwija.
Popatrz na spoko.
Ja - nie mam zamiaru poddawać się jakiemuś niedorozwiniętemu przygłupowi, co po niemiecku ani be- ani me-.
Albo chce szlifować niemiecki
albo
fora ze dwora.
Kapito?
W najgorszym układzie możesz mnie wypieprzyć z tego forum Ty jesteś tu bosem.
Mnie tam wszystko jedno, co ty tutaj za gnój masz. Ale staram się, aby usunąć gnojki a popierać tych, którzy chcą się uczyć.
NIE TYCH co się muszą uczyć.
Od tego mają takie fora jak "sciaga.pl", "zadane.pl" i inne.
Uświadom te gnojki, o co tu chodzi.
Uświadom.
edytowany przez zochama: 20 maj 2011
Cytat: Zizu09
Cytat: Lukar
przestań skakać na ludzi bo ostatnio to głównie ty inicjujesz pyskówki a potem dziwisz się, że usunięte

dokładnie zochama - więcej pomagaj, a mniej podskakuj :))
jeśli uważasz, że umiesz ten niemiecki aż tak bardzo dobrze to zrób z tego jakiś użytek ;]
Ziuziu, stul twoją durną jadaczkę i zacznij zajmować się składnią języka niemieckiego. Po ona u ciebie kuleje. Potem doradzasz ludziom tylko bzdury. Pyskaczu!
Ciebie niebiescy też wywalili za pieprzenie bez sensu, prawda? Jak się to forum kiedyś nazywało? amanin, czy jak? Tam byłeś Ziuziu superstarem! Błyszczałeś, jak miedziak!
mam nadal tam konto, nigdy niczym nie blyszczalem, nikt mnie nie wywalil, napisalem tam moze z 4-5 postow... tylko tam w przeciwienstwie do tego forum (nie obrazajac innych porzadnych userow) nie ma bandy cwaniakow, ktorzy zamiast pokazac ci twoj blad, co zle robisz to jeszcze ci wytykaja jaki ty idiota jestes.
napisze ci ze jest zle (bo zawsze cos musi byc zle jak zochama sprawdza) ale za ch....a nie powie co jest zle?? czy to jest normalne?!!! czy to jest forum?! jakby to coś nazywalo sie "dowiedz sie jakim jestes idiota jesli chodzi o niemiecki" a nie "szlifuj swoj niemiecki" to ok :)
Cytat: Zizu09
mam nadal tam konto, nigdy niczym nie blyszczalem, nikt mnie nie wywalil, napisalem tam moze z 4-5 postow... tylko tam w przeciwienstwie do tego forum (nie obrazajac innych porzadnych userow) nie ma bandy cwaniakow, ktorzy zamiast pokazac ci twoj blad, co zle robisz to jeszcze ci wytykaja jaki ty idiota jestes.
napisze ci ze jest zle (bo zawsze cos musi byc zle jak zochama sprawdza) ale za ch....a nie powie co jest zle?? czy to jest normalne?!!! czy to jest forum?! jakby to coś nazywalo sie "dowiedz sie jakim jestes idiota jesli chodzi o niemiecki" a nie "szlifuj swoj niemiecki" to ok :)

Lukar: popatrz krytycznie sam. Ten pryszcz skacze teraz, jak wsza na grzebieniu. Co ty na to? Za ch... nie wiesz, prawda?
edytowany przez zochama: 20 maj 2011
mam ku temu powody. doprosić się tutaj o pomoc od użytkownika wyżej to cud.

ale dobra, nieważne - róbcie sobie co chcecie ;)
Moja definicja pomocy: ktoś coś zaczął i się zacięło, więc trzeba popchnąć. Popchnę chętnie.
Definicja pomocy typków typu Ziziu: odrób za mnie i nie gadaj.
Te wszystkie inne fora popisują się odrabianiem zadań za innych, a potem wyhodzi taka dyskusja, jak u nas na temat matury. Nikt nic nie umie, bo mu zawsze za niego dorabiano.

Lukar! Rozumiesz różnicę, małolacie?
Papatrz na Ziziu. On jeszcze cały czas chce kogoś przekonać, że matołowi trzeba odrobić zadanie, bo wtedy on to zrozumie. Zaraz sobie znowu opluję monitor ze śmiechu!

Lukar! Kapujesz? Jak myślisz: dlaczego ten Ziziu tak tutaj cały czas dyskutuje?
Ziziu - teraz z tobą nie gadałem, więc wstrzymaj się od osobistych komentarzy (wenn du weisst, was ich meine).
edytowany przez zochama: 20 maj 2011
Mnie osobiście śmieszy jak ktoś daje 20 z(a)dań do przetłumaczenia/zrobienia i żadnego wkładu własnego i żąda przy tym pomocy wrzeszcząc na innych;] Ale jeśli ktoś siedzi nad zadaniem, pomęczy się i wrzuca efekty swojej pracy i chciałby jakiejś korekty, co jest źle itp, a niektórzy wyskakują z tekstami, że to jest źle i koniec no to nie rozumiem...
cycki i rece mi opdaja
Cytat: zochama
Ni zauważyłeś pewnie tego, że za pierwszym wpisem jestem bardzo miły. Potem dostaję od tego pokemona w mordę i się po prostu bronię. A chamstwa nie znoszę. Nie mam nic przeciw temu abyś moje chamskie wpsiy usuwał, bo powinieneś. Nie o te wpisy mi chodzi.
Pokemony się od razu obrażają, jak nie od razu dostaną odrobione lekcje.

miły, tak specjalnie miły że aż irytujący i często nie dziwię się że ktoś po takim 'miłym' wpisie rozpoczyna atak

Cytat:
Ziuziu, stul twoją durną jadaczkę i zacznij zajmować się składnią języka niemieckiego.
a to dobry przykład

Cytat:
Lukar: popatrz krytycznie sam. Ten pryszcz skacze teraz, jak wsza na grzebieniu. Co ty na to? Za ch... nie wiesz, prawda?

to przeczytaj sobie wszystko od początku i obiektywnie napisz kto zaczął pyskówkę...
To nie był pierwszy wpis w poście. To była samoobrona. Ty to też masz porządnie najebane pod czachą, Lukar! Małolacie.
edytowany przez zochama: 20 maj 2011
Heh.. dziwna atmosferka tu panuje. Niby forum "szlifuj swój niemiecki" a ja tu po prostu aż boję się cokolwiek po niemiecku napisać.
Masz się boić. najpierw idź do książek. Ludzie tutaj potrzebują fachowej pomocy, a nie wysiłków w rodzaju: pomogłem, jak mogłem, ale nie gwarantuję, że dobrze. Sam pisałeś Ziziu!
Jeśli chcesz pomocy, to współpracuj. Nie musisz się od razu obrażać, gdy czegoś nie wiesz. Ja do dzisiaj wielu rzeczy nie wiem i, gdy się dowiem, to mi korona z głowy nie spada. A musiałbym się czesto schylać, gdyby spadała. Czego ty się tak napinasz ciągle?
Jedno jest pewne u mnie (podkreślam: u mnie!) = nie odrabiam za ciebie. Podam wskazówkę, ale musisz się za nią ruszyć. Gdy napiszesz dobrze, to pochwalę! Hundertprozentig!

Lukar: to było prywatnie. Porada, jak się należy zachowywać na forum. Jeśli to było twoim zdaniem zaczepne, to ja już nie wiem gdzie jestem. mam się przepraszać, że ktoś czegoś nie umie? Ja? Za kogoś? Dziwne czeguś....
Temat przeniesiony do archwium.