DSD grudzień 2012

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, jutro, tj. 04.12. w mojej szkole odbędzie się egzamin pisemny, a tydzień później (11.12) ustny. Chętnie podzielę się tematami, dymkami. Zachęcam także inne osoby do dzielenia się informacjami na temat egzaminu. Po części dowiedziałem się już, jakiego tematu dotyczyć będzie jutrzejszy egzamin pisemny. PM.
Tez mam to jutro zdawac .Napisalem Ci wiadomosc, prosze o odp :)
Temat, który był na DSD: Couchsurfing.
Jak wam poszedł egzamin? ^^
Kiedy macie część ustną?
Temat SK całkiem okej.
Za to wybitnie nie poszła mi druga część HV.
LV do napisania.
A ustny mam w połowie grudnia.

Jak wrażenia?
Mi za to najgorzej poszedł przedostatni tekst LV, gdzie trzeba było wstawić zdania. Słuchanie ujdzie, a temat pracy pisemnej przewidziałem :D
Też zawsze sprawiał mi najwięcej problemów tekst z lukami, ale o dziwo, akurat tym razem, większości odpowiedzi jestem praktycznie pewna, nad jedną zastanawiałam się dłużej. Czytaj: czysty strzał, podyktowany intuicją. Za to już wiem, że w pierwszym mam dwa źle. Poczekamy, zobaczymy.
W każdym razie cieszę się, że to już za mną.
Można zapytać, jakie wybraliście sobie tematy na ustny?
edytowany przez ausgebirge: 05 gru 2012
Nie pamiętam, musiałabym mieć przed sobą tekst. Wiem, że to była jedna z tych środkowych. Co z pewnością wszystko wyjaśnia. :]
wiecie może czy jakieś klucze do tego dsd będą w internecie? czy trzeba czekać na wyniki? poinformowano Was ile będziecie czekać?
U mnie wyniki w marcu.
U mnie też chyba w marcu.

Swoją drogą, edhelred, jak poszedł egzamin ustny?
Zdany na C1! Wylosowałem temat o sporcie, szczerze mówiąc, było łatwiej, niż się tego spodziewałem :)
hej. mozesz pdoac jaki byl glowny temat na mowieniu i chmurki?
wlasnie jestem, zdalam na B2, mialam temat o sporcie ;) ale niektorzy mieli trudne
Cytat: pauline02
wlasnie jestem, zdalam na B2, mialam temat o sporcie ;) ale niektorzy mieli trudne
no, pacz...
hej, ma ktoś jakieś informacje o tematach na ustny? Jakie były główne tematy i hasła - chmurki? Proszę o szybką odpowiedź :)
Temat przeniesiony do archwium.