zwierzak

Temat przeniesiony do archwium.
Mam bojowe zadanie. Mamprzygotować do egzminu 3 minutową prezetacje.Wybrałam sobie pewnego zwierzczka tylko nie wiem co o nim napisać? macie pomys, a i oczywiście mam to mówic na pamieć i kolejna rzezc to ot że jest to prezetacja a tamnie ma ani zutnika ani niczego takiego,a ja muszę się zaprezetować no i co zrobić?
czy mówisz o prezentacji na ustny etap olimpiady z niemmieckiego dla gim? z jakiego jestes wojewodztwa?
Małopolska
ja tez. Jestes pewna ze dobrze napisalas i bedziesz w ustnym? przecież jeszcze niema nawet info o pkt?
to sie wie to sie czuje -like whoa!
ja skończyłam, a skon. wczesniej to dziwiłam sie jak krakusy mowili ze było trudne, dla mnie banał
moim zdaniem tam było zbyt dużo osob żeby ocenic czy inni nie napisali dużo lepiej. ja też wyszlam wcześniej jak jeszcze wcale kolejki do zaswaidczen nie btło a nie jestm taka pewna. Na pewno napiasłam dobrze ale inni mogli być lepsi.
mam jeszcze jedno pytanie- czy ty się wychowalas w niemczech albo w austrii? albo czy tam chwile mieszkałaś?
jestem czystą polką z wegirskim korząkiem, talentem z natury,potrafie opanować każdy język świata
a ty? :)
a i mój inny login naty forum oprucz like-whoa to alyson-joy
Też jestem Polką z każdowymiarowymi polskimi korzeniami. Ja uczę sie tylko 2 języków . Nie wiem jak to jest umieć chiński ale wystarcza mi to czego sie juz zaczęłam uczyc. A z jakiego jestes miasta? z krakowa czy z jakis okolicznych?
ha z Krakowa to ja nie jestem, a pozatym każdy ma jakis talent, ja nie dziwię sie nikomu jak można kochać śpiewać czy grać na skrzypcach albo kochac fizykę
Ja też nie jestem z Krakowa. Każdy ma jakis talent ale nie każdy o nim mówi jak by to tylko on maiał jakiś talent...
przecież ja nie mówie ze jesteś beztalenciem
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Brak wkładu własnego