Achtung!!Test DaF

Temat przeniesiony do archwium.
Mam bardzo wazne pytanie do doswiadczonych juz forumowiczow.Mam nie lada dylemat,chcialabym studiowac w Niemczech,mieszkam tu prawie od roku w okolicach Dortmundu dlatego interesuje mnie Fachhochschule w Dortmundzie jednak pierwsze musze zdac test DaF i tu zaczyna sie problem.Zapisalabym sie na kurs przygotowawczy w Dortmundzie ale nie wiem czy kurs ten odbywa sie caly w jeyzku niemieckim,obawiam sie tego gdyz moj niem.nie jest jeszcze taki perfekt,jak wygladaja takie kursy??zdawal z was ktos moze test DaF w Dortmundzie??czy jest trudny??bardzo prosze o info,bo juz przekopalam caly internet i nadal mam watpliwosci,licze zatem na Was!dziekuje i pozdrawiam
Kursy takie zazwyczaj sa tylko w jezyku niemieckim, jednak wszystko jest raczej do zrozumienia.
Jesli obawiasz sie, ze nie zrozumiesz zajec z Deutsch als Fremdsprache, to nie obawiasz sie jeszcze bardziej zajec w Fachhochschule (tam jezyk jest jeszcze bardziej 'specjalistyczny' a przez to i trudniejszy).
Test DaF jest trudniejszy od polskiej matury. Zorientuj sie czy na pewno potrzebuja go w Fachhochschule, moze mozna tez sie tam dostac z GötheZertifikat C1?
Zycze duuuzo samozaparcia i sily ktora wlozysz w osiagniecie swojego celu.
Przykladowe testy:
http://www.godaf.de/ (Probematerial)
i wieeele na tym forum (uzyj tylko wyszukiwarki)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego