DER DIE DAS KENNER 2008

Temat przeniesiony do archwium.
Jak Wam poszło ? ;>
Nie wiem jak mi poszło bo mam problem ze znalezieniem wyników etapu wojewódzkiego. Miały być podobno 11 kwietnia. Moja nauczycielka podawała mi kiedyś stronkę, na której maiły być ale ich tam nie ma. Jestem z małopolski, jeśli ktoś ma dostęp do wyników etapu wojewódzkiego z małopolski proszę, niech poda link do strony, na której są.
Wejdź sobie na stronę www.wszpwn.com.pl i tam kliknij Nauczyciel,Język niemiecki,Konkursu,Der die das Kenner, i będziesz miała wyniki :)
Dzięki wielkie- mogliby to w jakimś widocznym miejscu umieścić ale już znalazłam muszę tylko Adobe Readera zainstalować ale z tym nie będzie problemu.
Szok- okazało się, że mam 3 miejsce ale niestety tylko pierwsza osoba jedzie na etap centralny Ale i tak się cieszę, bo szczerze mówiąc to nie bardzo się na to nie uczyłam bo dla mnie nie było realne, że mogę być w czołówce więc sie nie przykładałam.
A jak Wam poszło?
Ja mam 2 miejsce 1,5 pkt mi zabrakło do finału :(
A z jakiego województwa jesteś?

Moim zdaniem to nikt sie do tego za bardzo nie przyłożył bo każdy myślał, że to 1 miejsce jest nieosiągalne- a tu takie rozczarowanie =P
Podkapacie
Ja bylam na der die das kenner w tamtym roku. Bylam pierwsza w wojewodztwie pojechalam na ten centralny ale mialam trzecie miejsce bo ze stresu robilam takie bledy ze szok :/ xD
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Nauka języka