co po kursie B2

Temat przeniesiony do archwium.
jestem w trakcie kursu B2 Deutsch als Fremdsprache Mittelstufe w Treir, co po tym moge zrobic tzn jakie egzaminy itp...
odswiezam
Po kursie na B2 możesz zdawać Goethe Zertifikat B2, ale myślę, że warto się jeszcze trochę pouczyć i zdać C1.

ja np. zdałem B1, opuściłem B2 i potem od razu wskoczyłem na C1.

Łukasz
tak mniej wiecej ten egzamin wyglada??? http://www.sjo.ae.wroc.pl/B2cert.htm
ja koncze kurs pod koniec stycznia,
wiem ze lepiej by bylo podejsc do C1 ale nie wiem czy moje mozliwosci jezykowe na to pozwola, na szczescie mam jeszcze troszke czasu i moge sie pouczyc:)
moge to zrobic w Niemczech?? a ceny?? a u Ciebie jak to wszystko wygladalo??
z gory DZIEKI:)
Ja zdałem ZD w roku szkolnym 2006/2007. Potem w r. 2007/2008 chodziłem na kurs C1 i zdałem go. Teraźniejszy C1 zawiera elementy dawnego Mittelstufe i Oberstufe, jest więc nieco trudniejszy, da się to odczuć porównując sobie testy z dawnego Mittelstufe (poziom B2/C1-tu różnica była płynna) i tego nowego egzaminu (próbny test możesz znaleźć np. na stronie GI). Wydaje mi się, że możesz zdawać egzamin w Niemczech, dokładniejszych informacji udzieli Ci Goethe Institut Warszawie, na Chmielnej.

Pozdrawiam i życzę powodzenia na egzaminie :)

Łukasz
Jeśli chodzi o uprawnienia jakie zdobywasz po GZ C1 to nie ma ich zbyt wiele, niestety...Kiedyś było egzaminem państwowym i zwalniało z matury, a po przygotowaniu pedagogicznym można było dzięki niemu uczyć w szkole, ale teraz już nie...
dzieki za cenne informacje:) pozdrawiam
Nie ma za co :) Jakbyś potrzebowała jeszcze jakichś dodatkowych informacji to pisz śmiało :)
hej
ja pisałam GZ- C1 w czerwcu i na tym modelu bym się nie opierała, bo egzamin był dużo trudniejszy niż model.
najlepiej ściągnij sobie Fits für GZ C1
Nom, to fakt. Faktycznie, polecam tę książkę autorstwa Evelyn Frey, całkiem zapomniałem o niej napisać :) Sam korzystałem i była mi pomocna w wytrenowaniu zadań egzaminacyjnych, mimo że egzamin był trudniejszy.

A jak Ci poszło GZ-C1?
gut bestanden
Aha. U mnie niestety befriediegend ale tylko rok się do niego uczyłem.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Brak wkładu własnego