Egzamin z niemieckiego

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, chciałabym się zapytać, czy jeśli uczę się języka niemieckiego sama w domu i nie mam udokumentowanego faktu mojej nauki, to czy mogę zdawać jakiś egzamin, który udokumentuje fakt posiadanej przeze mnie wiedzy? A jeśli tak to jaki mógłby to być egzamin?
Oczywiście, ze mozesz. Ważne, aby znac jezyk. (lektor) POZDRAWIAM
Pod niebieska reklama "Au pair" widzisz rozne tzw. zakladki. Pierwsza zakladka od lewej nazywa sie "egzaminy Instytutu Goethego". Tam sa wlasnie opisane egzaminy z jezyka niemieckiego, ktore mozesz zdawac, zeby potwierdzic swoja znajomosc niemieckiego.
Jezeli uczysz sie sama w domu, to na poczatek proponuje zaczac od Zertifikat Deutsch (ZD), ktory jest najlatwiejszy i raczej nie wymaga pomocy nauczyciela w przygotowywaniu sie.
dzięki bardzo za informacje :) :) :)
Ja niedawno zdałam egzamin w Krakowie, takze tylko po samodzielnej nauce, zdawalam ZD i nie bylo to takie trudne. Jesli ktos chcialby pogadac na temat egzaminu , to zapraszam na gg nr.4401236
Czy moglby mi ktos udzielic informacji,czy w Bialymstoku mozna zdawac (ZD)? Jak tak, to prosilbym o dokladne informacje.Znam bardzo dobrze j.niemiecki i poza tym studiuje ten fachDzieki z gory:)) [email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa