zop

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Przeraziło mnie mnostwo głosów potwierdzajacych,ze łatwiej zdac zop w Niemczech. ale to wspaniale,ze podajecie mnóstwo wskazówek jak przygotowac sie do egzaminu. W tym roku bede chodziła na drugi rok kursu zop i uwazam ze po tym drugim roku tez chyba nie bede dobrze przygotowana. Prosze napiszcie czy korepetycje jeszcze jako trzeci rok przygotowania to dobry sposób na zdanie. Najwiecej problemu sprawia mi hörverstehen jak to zmienic? Dzieki z gory za odpowiedz. Pozdrawiam
ja bym ci radziła zamiast korepetycji pojechać na wakacyjny kurs niemieckiego do Niemiec, ale koniecznie do Goethe Institut, bo gdzie indziej jest strasznie niski poziom.
Według mnie najlepsza i najszybsza metoda na poprawienie Hoerverstehen to spisywanie tekstów piosenek. Możesz też wypożyczać filmy na dvd po niemiecku i oglądać je z niemieckimi napisami, albo oglądać niemiecką telewizję. Spróbuj też dużo czytać na głos po niemiecku - naprawdę pomaga.
Gruss aus Freiburg!
Dziekuje za cenne wskazowki. Ciekawa jestem ile kosztuje taki kurs wakacyjny i ile trwa mysle ze to dobry pomysl. Pozdrawiam pa
ogładaj niemieckokezyczna telewizje to bardzo dobry sposob na poprawe HV
polecam słuchanie nimieckiego radia przez internet
www.dradio.de
dzieki za wszystkie wskazwki na pewno skorzystam pozdrawiam wszystkich
www.goethe.de - tu znajdziesz informacje o cenach, szkołach językowych w Niemczech, próbne testy...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa