PROŚBA! Potrzebne materiały do DSH!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Wiem, że ten temat już był, ale kończył się zwykle na 3 wątkach i nic:(

Potrzebuję materiałów do przygotowania do egzaminu DSH. Użyteczne będą wszelkie linki, namiary, informacje o książach, materiały z kursów... WSZYSTKO:) Proszę o kontakt szmodry ( at ) o2.pl, oraz o odp. do wątku - niech przyda się wszystkim:)
PS: Chętnie odkupie podręczniki i ćwiczenia.
Mam ksiązke DSH & Studienvorbereitung Klaus Lodewick Fabouda -Verlag wypelniona ok 10 % olówkiem przez mojego kolege, stan bardzo dobry, prawie nie uzywana. cena nowej to 19 euro moge sprzedać za 50 zl plus koszt przesylki i dorzuce skserowane odpowiedzi do niej jesli tenze kolega je jeszcze ma.
Ściema,rnSorry szmodry, że perfidnie wykorzystuję Twój temat, ale znamy się więc chyba nie będziesz miał nic przeciwko:]rnJa chciałem się zapytać czy ktoś z was nie ma książki von Klaus Lodewick "Tipps & Lösungen" oraz dwóch Audiokassetten z zadaniami z Hörverstehen.rnJeżeli ktoś znalazłby coś takiego w swojej kolekcji i chciał odsprzedać to proszę o kontakt: [email] /// [gg]
hej! zobacz na stronke: http://www.jezykniemieckinet.webpark.pl moze cos pomocnego znajdziesz w samej tresci stronki albo w reklamach na gorze. zycze powodzenia :)
W księgarni "Omnibus" w Poznaniu - ul. Św. Marcin 39. Tel. : (061) 8517113. Tutaj można znaleźć książkę z zadaniami i rozwiązaniami, przygotowującymi do DSH. Autorem jest Klaus Lodewick. Dwie Audiokassetten można w tej księgarni zamówić, ale kosztują ok 170zł ... więc ja sobie na przykład odpuściłem. Poza tym w tej książce z rozwiązaniami napisano treść wszystkich zadań z Hörverstehen, więc chociażby ich poziom trudności można ocenić. Nie wiem czy istnieją jakieś inne książki o DSH...ja na przykład w księgarniach w swojej dziurze nic nie znalazłem. Może w Poznaniu albo innych większych miastach jeszcze coś będzie. No to tyle
Pozdro