książka do ZOP

Temat przeniesiony do archwium.
mam pytanie, ale najpierw mały wstęp.

wtajemniczeni pewnie znają taką książkę do ZMP jak "Mit Erfolg zur Mittelstufenprüfung". W tej książce o ile dobrze pamiętam są 4 testy takie kompleksowe z ćwiczeniem wszystkich sprawności. Czy może ktoś przypadkiem zna podobną książkę z testami do ZMP tylko z innymi???

i teraz moje docelowe pytanie..czy istnieje taka książka do ZOP...np o tytule "Mit Erfolg zur ZOP"
"Mit Erfolg zur ZOP" nie istnieje
http://www.akdaf.ch/html/bibliothek/bibi_katalog_zertifikate.htm
hmmm...szkoda,że nie istnieje.

a znasz może coś podobnego....? potrzebuje takich przykładowych testów, na razie tylko ze względu na jedno ćwiczenie..charakterystyczne dla ZOP.

znasz może jakieś stronki z przykładowymi testami. na Goethe-Institut jest tylko jeden przykładowy do ZOP z tego co widziałem...?

z góry dzięki :)
tak jest tylko jeden niestety, sama teraz kogoś przygotowuję do ZOP ale z materiałami jest ciężko, o jakie ćwiczenie konkretnie Ci chodzi to może coś znajdę/
hmm..jakby można do wyjaśnić...:P

ćwiczenie dotyczy transformacji tekstu przy pomocy podanych z boku wyrazów, wyrażeń

www.goethe.de/mmo/priv/22062-STANDARD.pdf

strona nr 12. :) kucknij jak będziesz miała momencik :)
kucknelam, niestety nie znam ksiazki ktora mialaby tego typu ćwiczenia

pozdr.
dziękuję za poświęcenie czasu :)
keine Ursache:)
Witaj, polecam ci Sag's besser! Arbeitsbuch fuer Fortgeschrittene Teil 1, Teil 2.
Autor Hans Foeldeak. Wydawnictwo Hueber
Jest ona do kupienia aktualnie na allegro i naprawdę jeżeli chodzi o przygotowanie do zop i tego typu ćwiczeń co podajesz jest praktycznie niezbędna.
dzięki dzięki!

z Sag's besser mam mnóstwo ćwiczeń. Praktycznie na każdych zajęciach dostaje coś z tej książki :) Mnie konkretnie chodziło o ten jeden rodzaj ćwiczenia :) ale i tak dzięki :)
odbierz pocztę:)
nie mam nic...:(
na którą skrzynkę wysyłałaś? :P
[email] to chyba Twój??
niestety :(

zrobiłaś komuś prezencik :P

[email] oto mój e-mail :)

pzdro!
kurcze byłam pewna ze to twój, już wysyłam
wow :) dziękuję serdecznie :)
jeszcze nie wiesz czy jest za co:):)
wiem wiem :) zaraz sprawdziłem pocztę i moim oczom ukazały się ćwiczenia których potrzebowałem :)
jutro dostane moj segregator z kursu do ZOP, chyba mam tam pare tych glupich :P Jakby co dam znac, jesli jeszcze chcesz. Ty chyba tez na Brwowarnej jestes, oder?

BTW takie cos bylo na zeszlorocznej olimpiadzie z niemieckiego.
gdyby się dało jakoś drogą elektroniczną, to byłbym wdzięczny..jakieś skany albo co...:P:P:P

na Browarnej? leider nicht :P ale może już niedługo...:P
Zobacz to: http://www.schubert-verlag.de/ , jest tu książka: "Das Oberstufenbuch". Osobiście z niej nie korzystałem.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie