poziom egzaminu dsh

Temat przeniesiony do archwium.
... wie ktos ?
Interesuje mnie, jakie tematy sa wymagane przy zdawaniu tego egzaminu. Bylabym niezwykle wdzieczna za odpwiedz.
Pozdrawiam!
nie ma listy tematow, trzeba po prostu znac jezyk na pewnym poziomie ktory jest zblizony z tego co wiem do Oberstufe (C2?)
heja, co do tematow to tak jak kolega juz napisal, sa zroznicowane, gdy ja zdawalam ten egzamin, mialam 3 rozne tematy, na leseverstehen trafilam na chemie z biologia zmieszane, na hörverstehen i schriftlichearbeit juz nieco lepiej ,bo z dziedziny socjologii, proponuje ci wejsc na strone, na ktorej mozesz przejrzec egzaminy DSH z ubieglych lat http://www.deutschkurse.de/ i tam masz DSH-online-Trening also viel spaß dabei:).Es sieht nur so schreklich aus, aber es ist nicht so.
Bardzo dziekuje za odpowiedz! Jezeli idzie o Oberstufe- tak, to jest poziom C2.
Natomiast temat z biologii i chemii... No, nie ukrywam, przeraza mnie to nieco. Man muss einfach lernen! I tyle! bez zbednych "o jeeeeej" A zatem Augen zu und durch! Witajcie ksiazki:)
Pozdrawiam!
to tylko brzmi tak groznie:), ogolnie chodzilo o powstanie swiata, jakie pierwiastki sie ze soba laczyly i jakie reakcje zachodzily itp.tez myslalam ze to tragiczne ale z tej czesci poszlo mi najlepiej, jezeli chcesz przystpic do DSH proponowalabym ci zakupic ksiazke, tylko zapomnialam nazwy:) jesst niebieska w kazdym badz razie, irgendwas mit " Vorbereitung zur/für DSH" ? Nie jestem pewna, to w sumie sa cwiczenia, ale polecam bo mnie to duzo dalo, ale zakladam ze chcesz studiowac w Niemczech, bo DSH przygotowywuje wlasnie na studia, pod tym kierunkiem zostal ten egzamin stworzony.
Bardzo dziekuje za rade! O ksiazke sie postaram. Gdybys znala autora ksiazki, bylabym Ci niezmiernie wdzieczna za podanie jego nazwiska. Sama zaczne poszukiwac ow wydania. I...tak, masz racje - chodzi o studia w Niemczech. Stad moje zainteresowanie egzaminem DSH, choc ten jest dopiero we wrzesniu... a poza tym...najpierw musze dostac sie na studia! Dziekuje raz jeszcze :)
ps. Ty masz juz to za soba... Wybralas studia w Niemczech?
Pozdrawiam!
czy to nie przypadkiem ta niebieska ksiazka?

http://www.dshuni.de/Seiten/DasBuch.html
tak to wlasnie ta, kosztuje ok 15 Euro, chyba poszukasz w internecie, i moze od kogos odkupisz.
witaj :)
O ksiazke opstaram sie w jednej z tutejszych ksiegarni. Mysle, ze z jej dostaniem nie bede miala problemow.
Dziekuje Ci za pomoc, ktora jak widzisz, okazala sie wielka:)

Jestes studentka niemieckiej uczelni?
Pozdrawiam!
sluze uprzejmie:) a no studiuje sobie na uni w düsseldorfie, ale dopiero sie przyzwyczajam i uwierz mi ze DSH i studia to 2 rozne sprawy:) i tak wszystkiego czlowiek nie zdola pojac:)pozdrawiam
haha :) zapewne masz racje...
Ladnie radz sobie na studiach!
Dziekuje Ci raz jeszcze za pomoc!
Powodzenia!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia