Niekompletny list. Kto pomoże?

Temat przeniesiony do archwium.
Hallo Tom.
Ich liebe dich ;* aber Ich weiss denn du hört das alltäglich. Ich (byłam) vor Torwar in Warshau :) (Było) wunderbar! Ja, Das (naprawde)+ (było) super gefühle. Ich habe kleine frage : Wann ihr kommt züruck nach Polen? Wir lieben ihr und wir wollen sehr dass Tokio Hotel kommen züruck nach polen. Gruße für deine freunde von (zespołu) und Sacki.

Bitte, (odpisz)

Deine (lieben ;)) fans - Kasia.

*

Hej ludzie.
Mam prośbę, na górze jest mój list (email), ale mam problem z napisaniem go. Mógłby mi ktoś pomóc? Zaraz napisze jak list brzmiałby po Polsku, w nawiasach macie słowa,na których mi szczególnie zależy :

Cześć Tom
Kocham Cię, ale wiem, że Ty słyszysz to codziennie. Byłam przed Torwarem w Warszawie. Było cudownie. Ta, to naprawde było super uczucie. Mam małe pytanie : Kiedy wrócicie do Polski? Kochamy was i chcemy, żeby Tokio Hotel wróciło do Polski. Pozdrów swoich kolegów z zespołu i Sackiego.

Prosze, odpisz.

Twoja kochana fanka - Kasia.

Proszę o pomoc!
Hallo Tom.
Ich liebe dich ;* aber Ich weiß, dass du es jeden Tag hörst. Ich war vor dem Torwar in Warschau J. Es war wunderbar! Ja, das war wirklich ein prima Gefühl. Ich habe eine kleine Frage: Wann kommt ihr zurück nach Polen? Ich liebe euch und wir möchten sehr, dass TH wieder nach Polen kommen. Liebe Grüße für deine Freunde aus der Band und für Sacki.

Schreibe zurück, bitte!

Dein lieber Fan – Kasia
*in Warschau. Ja, es war...
Dzięki wielkie.

Pozdrawiam ;)
:)
A ja znam Toma.
Hihi ;)
Ale chyba nie tego, o którego mi chodzi, albo nie osobiście ;P
doch doch!
Mam go w znajomych na nasza-klasa.pl
Na Polskiej stronie?

x?

;)

Jasneeee, może i jestem tępa, ale nie naiwna.

Pozdro ;*
Only Kidding ;)!!!!!!!!!!!!!!
Romana i Renatke też miałem, ale ktoś wykasował użytkowników :P
Ale co Roman i Renatka mają z tym wspólnego to już całkiem niewiem?! ;]]

hahaha.

To było dosyć "zabawne" powiedzmy, że "prawie" uwierzyłam [[:


;)
jak nie wierzysz:
http://nasza-klasa.pl/profile/236359
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Nur deutsch