Forum

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich użytkowników :) Zapraszam na nowo powstałe forum http://www.jniemiecki.fora.pl/. Proszę nie traktować tego jako reklamę, czy konkurencję. Po prostu chcemy stworzyć nowe forum, tak aby zainteresować nauką niemieckiego jak największą ilość ludzi. Pozdrawiamy!
Reklamy tak biją po oczach, że chyba nawet Lukara adminującego temu forum prześcignęliście z nwiązką (oczywiście to nie Wasza wina tylko hostera, który na tym zarabia). No i czarne tło trochę męczy (mnie akurat bardzo).

Można mieć forum bez reklam np. już za 39,90 zł / rok - np. na webd.pl masz najtańsze konto mini z jednym SQL (czyli PHP BB akurat zainstalujesz z wbudowanego C-Panelu poprzez automat dla niequmatych o nazwie Fantastico; PHP BB to takie samo forum jak to Twoje czarne), 200 MB Webspace (na php BB wystarczy Ci niecałe 15 MB, a posty do zasranej śmierci nie zajmą Ci 200 MB, bo baza SQL i tak się sama kompresuje do GZ; ważne, żebyś raczej nie korzystał z ich maila, o ile mailujesz/mailują do Ciebie dużymi załącznikami, bo Ci te 200 MB webspace/mailspace szybko pożre) i transferem aż 48 GB na miesiąc (przy nie wiem jak intensywnym użytkowaniu PHP BB przez milion odsłon w miesiącu nawet Ci 5% z tego nie zejdzie, no i możesz dodać samodzielnie moda rozdzielającego adres email przy rejestracji na dwa pola, żeby boty spamujące se zęby połamały, moda i opis znajdziesz np. na phpbb2.pl)! To tylko jeden przykład, ale podobnych można znaleźć więcej i może nawet jeszcze taniej.

Powodzenia!

Tibor
Co do koloru - czarny - tez sie zgadzam. Bardzo meczace dla oczu (nosze soczewki). No i reklamy faktycznie troche denerwuja.

Gruss!
różowy jest lepszy :)
Wow! Już przełączone na biały odcień! Zaraz się tam zarejestruję :)
Tibor, die Maßen hör'n dich ;)
Ja :). Nicht nur auf mich ...
Tibor --> Hast Du Gadu ? (und sag bitte nicht nein:D)
Bialy znowuz taki nudny. Ja bym dala jakis kolor, ale pastelowy...

Ale zachcianki ... :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie