Seriale i filmy niemieckie

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc! Czy zna ktos jakies fajne seriale niemieckie (tylko nie typu M jak Milosc itd.) z checia bym poogladal albo niemieckie filmy . Prosze podajcie jakies propozycje :)))
sam se wybierz (dostępne wszystkie opisy i recenzje)

http://fernsehprogramm.yahoo.net/STV/S/obj/TVProgCtr/tvctShow.cfm?iModus=3&TVCategoryID=2&&SNUUID=59AB9E8B-B271-B255-330947F678E94A53&tic=35665

a skoro pytasz, to dziś na MDR (14:45) leci polski Janosik w niemieckiej wersji; to może być czad; aż sam looknę :)
a tak poważniej mówiąc to wszystko co leci na RTL II w każdą środę od 20:15 do 1:00 w nocy (od 10 lat chyba tylko parę razy opuściłem)
kino.to...
a może któraś z forumowiczek polecić mi jakiś konkretny serial?:P Może być coś w stylu tych naszych polskich tasiemców, bo myślę, ze tam jest najwięcej życiowych dialogów i do nauki takie właśnie seriale mogą być całkiem przydatne:) Fajnie by było jakby to nie był jakiś tysięczny odcinek, zebym była w stanie się jeszcze połapać o co chodzi xD teraz własnie leciało coś ciekawego na rtl, ale nie oglądałam od początku i nie wiem co to było:P Z góry dzięki za pomoc:)
- Verliebt in Berlin (Brzydula niemiecka)
- Alles was Zählt
- Gute Zeiten Schlechte Zeiten
- Unter Uns
- Marienhof
- Lotta in Love
Ja tan i tak najbardziej lubie Marienhof...:)
Moja znajoma strasz lubie, zawsze jak u niej jestem to mnie zmusza by to oglądać.
Przecież Verliebt in Berlin ( 1. Staffel) i tak było najlepsze :)
Hej! Ja osobiście uwielbiam "Anna und die Liebe". Jeżeli ktoś chciałby sobie pościągać to zapraszam na mojego Chomika: http://chomikuj.pl/Sayla88 :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa