Problem z wysłaniem emaila do Niemiec

Temat przeniesiony do archwium.
Hi leutz:)...mam mały problem..mianowicie potrzebuje wysłać e-maila do Niemiec do kolegi..niestety nie da się tego zrobić:( nie wiem czy mam zły adres email czy poprostu istnieje jakis inny sposob wysłania e-maila :| adress konczy się .... : @ad.com (nie wiem czy istnieją adresy e-mail które się tak kończą) ....bardzo proshe o pomoc...z gory dziekuje:)
no a jaki otrzymujesz komunikat zwrotny?
Komunikat zwrotny:

"Diese E-Mail Adresse ist richtig. Der Empfänger wünscht jedoch keinen Kontakt mehr mit Ihnen."
Hm... no wayglada na to, ze ten ktos nie chce otrzymywac Twoich maili, albo jest jakis problem, np przez pomylke dodal Twoj adres do tych ktore zostaja blokowane.

Jezeli masz jeszcze inna skrzynke, to sprobuj wyslac z niej.
Dzieki Olu, sprobuje.
Chyba masz jednak zły adres. Wydaje mi się, że na końcu jest aol.com.
no właśnie...okazało się ze aol jest dobry....heh....tak czy siak dziekuje bardzo:*:*
No wlaśnie ważne jest jaki komunikat otrzymujesz po wysłaniu maile. Jest parę mozliwości.
1.Twój program jest skopany
2.Twoja skrzynka nie działa
3.Zły masz mail do znajomego
4.Jego skrzynka nie działa, lub jest zapełniona.
Przeczytaj dokładnie wiadomośc jaką otrzymujesz bo wysłaniu maila. Zwróć uwagę na linijkę w której wypisywanz jest rodzaj błędu.
Pozdrawiam!
No wlaśnie ważne jest jaki komunikat otrzymujesz po wysłaniu maile. Jest parę mozliwości.
1.Twój program jest skopany
2.Twoja skrzynka nie działa
3.Zły masz mail do znajomego
4.Jego skrzynka nie działa, lub jest zapełniona.
Przeczytaj dokładnie wiadomośc jaką otrzymujesz bo wysłaniu maila. Zwróć uwagę na linijkę w której wypisywanz jest rodzaj błędu.
Pozdrawiam!
No wlaśnie ważne jest jaki komunikat otrzymujesz po wysłaniu maile. Jest parę mozliwości.
1.Twój program jest skopany
2.Twoja skrzynka nie działa
3.Zły masz mail do znajomego
4.Jego skrzynka nie działa, lub jest zapełniona.
Przeczytaj dokładnie wiadomośc jaką otrzymujesz bo wysłaniu maila. Zwróć uwagę na linijkę w której wypisywanz jest rodzaj błędu.
Pozdrawiam!
Sorka za 3 te same odpowiedzi. Mały błąd w mojej sieci :D.
553 sorry mail to that recipient is not accepted a jak takie cos wyskakuje wysyłajac na aol. com. to jak mam sopbie z tym poradzic wysyłajac z wp.pl??
na tej stronce znalazlam mozliwosc wysylania SMS darmowo. Ale nie wyprobowalam tego

http://zygfrydstanke.webpark.pl/perfektkopy.html
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa