Au-pair w Niemczech/Studia

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
rodziny niemieckie szukaja polskich operek!! To swietny sposob, zeby przed studiami nauczyc sie jezyka i "zbadac teren" - sama sprawdzilam :)) Teraz sobie tu studiuje, dorabiam i jeszem b. zadowolona :)

Wymogi:
-osoba musi byc w wieku 17-24,5
-doswiadczenie w opiece nad dziecmi
-pierwszy pobyt w charakterze au-pair w Niemczech

Koszty:
-rodzina ponosi WSZYSTKIE koszty posrednictwa i administracyjne
-au-pair placi za przejazd (niektore rodziny dokladaja sie do kosztow biletu)

Zasady:
-kieszonkowe min. 205 Euro miesiecznie, od 01.2006 min. 260 Euro. Oprocz tego rodzina moze placic za kurs jezykowy (zalezy, jak sie z nimi dogada), komorke, bilety komunikacji miejskiej
-praca max. 30h tygodniowo

To jest swietny sposob, zeby sie douczyc jezyka np. przed rozpoczeciem studiow, poznac fajnych ludzi, poznac kraj, jego tradycje, kulture. Chyba nie ma lepszego sposobu, zeby naprawde dobrze opanowac jezyk, niz mieszkac u Niemcow (mozna oczywiscie pojechac na kurs, ale taki polrodzny kurs z mieszkaniem u rodziny to ogrooomny koszt).

Tez bylam au-pair, moge polecic fajna agencje i podzielic sie doswiadczeniami! Jezeli ktos jest zainteresowany moj e-mail to: [email] albo [email]
Czy są rodziny,które poszukują operki tylko na okres wakacji?Chciałabym wyjechać do Nemiec tylko na ok 3 miesiące żeby nie przerywać studiów.
Hi,au pair to rzeczywiscie najlepszy sposob na nauke jezyka, sama przez to przeszlam 7 lat temu a teraz posrednicze au pair do Niemiec, wiec jezeli jestes zainteresowana zapraszam.Ciesze sie na kazda wiadomosc. Napisz maila na adres: info@aupair-alex
Dla zainteresowanych wyjazdem od zaraz: Mila rodzinka w Hamburgu potrzebuje Au pair od 01.03.05 (12 miesiecy)
Czesc!
Jestem zainteresowana wyjazdem do Hamburga. Termin rowniez mi odpowiada.
Napisz do mnie jak bedziesz miala chwilke.
Moj mail [email]
Dzieki za Twoja odp. napisze Ci wiecej o tej rodzince dzis wieczorem, jezeli bedziesz rzeczywiscie zainteresowana wyjazdem to zadzwonie do Ciebie i ustalimy szczegoly. Tylko bardzo prosze o powazne podejscie do sprawy. do uslyszenia.pozdrawiam i zachecam do wyjazdow Au pair.
Czesc!
Oczywiscie, ze pisze powaznie. Zalezy mi na wyjezdzie i teraz pokladam ogronma nadzieje w Tobie. Czekam na maila wieczorem. Mozemy porozmawiac telefonicznie. Zostawie Ci moj numer GG na prywatnej skrzynce.
Pozdrawiam
Czesc raz jeszcze!
Chcialam tylko dodac, ze wysylalam Ci maila na adres, ktory podalas, czyli info@aupair-alex i niestety kazdego maila zwraca:(
moj numer [gg] , bede dostepna po 20:00, to moze wowczas porozmawiamy. Czekam tez na maila od Ciebie.
Witam jestem zainteresowana wyjazdem do niemiec a perzede wszystkim au pair własnie skonczylam studia i nie wiem co mam dalej robic a taki wyjazd pomoze mi w podjeciu decyzji. Rowniez chce uczyc sie niemieckiego. Prosze o kontakt i pomoc.
Hej Ewuska,
ja również mogę Ci pomóc wyjechac jako Au-pair.Jeśli jesteś zainteresowana,napisz do mnie ! Nie ponosisz żadnych kosztów(tylko dojazd do rodziny).napisz na [email]
Czesc Ewuska, widze ze juz sie ktos Toba zainteresowal :) ale jezeli potrzebujesz porady lub kontaktu z operkami lub chcesz wyjechac to napisz do nas [email] wiem ze bez kosztow jest to o wiele kuszace ale czy zastanowilyscie sie dziewczyny wyjezdzajac kto sie wami zaopiekuje jezeli sie cos nie powiedzie? pozdrawiam
Hej,to znowu ja.Agencja ,o której pisze jest zalegalizowaną agencją w Niemczech i sprawuje opieke nad swymi Au-pair.Tak,że nie ma obaw o to.
czesc!
jest mozliwy wyjazd na 6 miesiecy czy obowiazkowe jest pozostac tam na 12 miesiecy jesli ktos moze odpowiedziec to czekam.
Hej Mironka,
6 miesiecy jest też możliwe.Długośc pobytu jako Au-pair wynosi 6-12 miesięcy.jesli jesteś chętna,napisz!
Hello mozesz mi cos doradzic?
Hej Iwi28,
napisz prosze do mnie [email] lub [gg] .Chetnie Ci pomoge,jeśli trzeba. czekam więc na wiadomośc od Ciebie !!!
witam a nie da rady wyjechac na jeszcze krocej?? 6 miechow to strasznie dlugo a ja mam nie cale wakacjie a z checia bym sobie wyjechala
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Pomoc językowa