eine kleine Frage :P

Temat przeniesiony do archwium.
Mam jedno małe pytanie dla tych co głównie odpowiadają... wy jesteście po studiach germanistycznych czy jak, że tacy dobrzy jesteście i skąd u was taki zapał, by pomóc innych... :)
:)

Szczerze mówiąc, to ja (jak już wcześniej pisałem) uczę się niemieckiego dopiero 1,5 roku. A tak w ogóle mam 14 lat :) (kończe w sierpniu). Ja napisze coś na forum od czasu do czasu. Ale lubię pomagać innym z językiem niemieckim, bo to mi sprawia przyjemność. A przy okazji sobie ćwicze :)

Grüße :)
łee aha hehe ja sie ucze niemca juz 6 lat ale żeby pisać takie wypracowania to na pewno za mały mam jeszcze zasób słownićtwa pozdrawiam :)
wiekszosc pomagajacych nie ma wyksztalcenia filologicznego :) aczkolwiek tez sa tacy :)

ja nie mam poki co nawet matury....
Niemieckiego ucze sie 7 lat w szkole, mieszkalem w Niemczech pol roku (bylem na wymianie). W sumie to od dziecka mam kontakt z jezykiem, mam rodzine rozsiana po calym Vaterlandzie, bywam u nich czasem, niektorzy nie mowia po polsku wiec jakos musze sie dogadywac :) No i od zawsze ogladam duzo niemieckiej tv, to pomaga :)

 »

Egzaminy