Nowy temat :)

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |
Witam.Tak jakoś widze że coś gadka na forum zbytnio sie nie klei (albo to tylko ja nie moge znaleść tu sobie miejsca) i chciałam zaproponować nowy temat...chociaz do końca nie jestem pewna czy to dobry pomysł.Pytanie jest dośc banalne;czy lubicie język niemiecki?Jeśli tak lub nie to dlaczego...co sie wam w nim nie podoba a co nie...może macie jakieś sytuacje związane z tym językiem..piszcie :) Pozdrowionka :*
gdybym nie lubil niemieckiego to by mnie tu nie bylo :>

w niemeickim nie podoba mi sie to ze wciaz tak malo go znam.....
Ja mysle, ze udzielaja sie na tym forum osoby, ktore raczej lubia ten jezyk, ewentualnie potrzebuja pomocy...
Oczywiasci znajda sie tez takie osoby, ktore wejda tu, zeby kogos obrazic... albo przynajmniej zametu troche zrobic jak np. wpis w Ksiedze Gosci:"Niemiecki to gowno". Mial czlowieczek tupecik...
Wyrazil siebie... :P
Powiedz mi, o czym bys chciala porozmawiac, ze nie potrafisz znalezc sobie tutaj miejsca...?
Temat, ktory zaproponowalas wydaje mi sie troche dziwny... :/
szczerze-to mi też sie taki wydaje.No nie wiem.Nie potrafie jeszsze tak dobrze niemieckiego żeby brać udział w dyskusji po niemiecku...i nie iwdze żadnych nowszych tematów po polsku(może poprostu jestem ślepa:P)sorki za ten temat...gdybym umiała to bym go skasowała :]
jaka krół władca też coś muszę napiaś :]
also gdybym nie lubił niemieckiego to bym tak tu tylke nie pisał. Moje życie jakoś takoś się potoczyło że troche znam niemieckie. Verliebt Verlobt Verknallt oder
umgekehrt:) Hmm co lubie w języku Niemieckim, to była miłość od pierwszego wejrzenia=D
:)
ein Lächeln ist mehr wert als 100000 Worte...:)
:) :) und zwei:>?
rate selber ;]
:]
!7 ludziów na stronce i nikt nic nie pisze (oprucz ciebie królu:P)szkoda :(
na schon gezählt :) ??
sorki boje sie że zrobie błąd i będzie gafa więc napisze po polskiemu :D nie musze liczyć pisze w prawym górnym rogu tak więc... :P
wie langweilig...
esst ihr Sauerkraut oder was?
U mnie od 128 wejrzenia tak mniej więcej. Angielski był pierwszy. Ale podobno każda miłość jest pierwsza ;)
a już sam nie wiem jak się niemieckiego nauczyłem:) seria jak ktoś się mnie pyta to nie wiem poprostu co powiedzieć...
A ja ucze sie niemca od 4 klasy.To już 6rok mojej nauki i jakoś mi idzie.Poza tym mam familie w niemczech i często tam jeżdze ale boje sie rozmawiać z niemcami bo wiem że nie umiem niemieckiego tak dobrze a gdybym sie pomyliła to spaliułabym się ze wstydu.Osobiście lubie niemiecki wydaje mi się w miare łatwy, a w tym roku zamierzam zacząć się uczyć angielskiego i szczerze troche sie boje że pomieszają mi się te dwa języki :)
lubie, nawet bardzo, niestety nic prawie nie umiem.....
Ale obiecuje, ze gdy tylko sie podszkole, zaczne udzielac innym pomocy :D
ROTFL Ty nic prawie nie umiesz ? X_x no ja wiem ze to pojecie wzgledne "cos umiec", ale piszesz calkiem niezle
swiadczy o tym chociazby fakt, ze nad niektorymi (a nawet wiekszoscia) wypowiedzi Mokotowa musze siedziec ze slownikiem ;P (aby w pelni ich sens zrozumiec)
a matura coraz blizej.... :/
ale to znaczy, ze Mokotow jest winnien... przepraszam...
Alez to bardzo dobrze! przynajmniej rozsadek zwycieza nad lenistwem i w koncu musze sie pofatygowac, aby sens slow Twych zrozumiec....a wtedy najlepiej sie ucze :)
Klar, das war ein Scherz, was ich geschrieben habe. Nimm es mir bitte nicht übel, ich arbeite sehr gern sprachlich mit Archaismen und Idiomen. Du (ihr) solltest (solltet) das nicht ganz so ernst nehmen.

Sprache macht mir einfach Laune... übrigens Deutsch und Polnisch.
:) alles klar

ps. ich mag auch Archaismen :)
"aby sens slow Twych"... :-)
Strach przed mowieniem to najgorsze, co moze sie przydazyc...
jak bedziesz zwlekala z mowieniem, to nigdy nie nauczysz sie tego jezyka...
Odwagi!!!!!!!!!!!!!! :)
und wenn ich geh dann glaub an mich:)
und bitte halt mich nicht!!
ooo solang es geht...
glaub an mich=D
masz racje...
wiem, ze potrafilabym komus odpowiedziec po niemiecku, ale mi to przez gardlo przejsc nie chce :/
czy to wrodzona niesmialosc, brak zdolnosci, tudziez umiejetnosci- nie wiem.
ale probowac trzeba :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |