Grup tekkan

Temat przeniesiony do archwium.
moi drodzy - poświęćcie minutkę by wysłuchać świetnego kawałka! teledysk i tekst piosenki na tej oto stronie:

http://www.digitalvoodoo.de/blog/archives/funstuff/krasse-tuerkische-boy-band-wo-bist-du-video.php

ja jestem pod wrażeniem:)
pozdrawiam,
ganz_egal
pfui:P ich kenne die!
die waren letztens bei Stefan Raab :)
irgendwie nicht mein Geschmack...
to oni tak... na serio?
jeszcze lepiej:))
hahhahhahahaahhaahhhaahahaahahahahahahahahahaha co to k**** jest ? hehehehehehheheeheh
saugeil ;-))
Deutschland hat wohl den Superstar gefunden!!! ;-))
To naprawde swiadczy o tym ze ludziom mozna wcisnac kazdy "syf" i w dzisiejszych czasach nawet najgorsze beztalencia maja szanse w branzy muzycznej :-)
Hihihihi - moze to nawet dosc optymistyczne ;-D
hahaha nie no to mnie rozwala...takiego G**** jush dawno nie slyszalam...
mam nadzieje ze nagraja plyte .ktora na seriooo kupie:)
pozdrawiam:)
heh..no cuż my mamy mandaryne a niemcy maja ich :D ale przynajmniej wiemy jakie maja naprawde muzyczne umijetnosci ( niepotrafia spiewac ) ale przynajmniej niezmieniaja glosow jak nasza mandaryna zeby ladniej w teledysku bylo a na zywo ze falszuje.. grupa do kiczu poprstu beztalencie niepotrafia spiewac jets wiele niedociagniec niekazdy jest idealem ale udowodnili ze niektorzy tez niemaja sluchu ze nawet nagrajac teledysk amatorska kamera mozna zarobic na tym kase... on iwygladaja jakby mowil a nie spiewali bo spiewac pol glosem albo pod nosem to kazdy mzoe a oni naprawde tak spiewaja.. melodia wpada w ucho i to im sie udalo . piosenka 10 pkt glos 0 pkt pozdrawiam wsyztkich
te a oni tak serio to nagrali? bo ja myslalam ze to tak do jaj. jak to sie moze podobac;/ przecierz oni "spiewAja"(jak to wogole mozna nazwac spiewem)nie do rytmu nie do muzyki, falszuja a teledysk to totalna beznadzieja.nasza mandaryna przy nich to whitney huston:D a melodyjka zrobiona na najstarszej wersji e-jey-a tatalna klapa ale dzieki takim ofermom jest sie z czego posmian. respekt za humor:D
ale to jest dla jaj i o to chodzi :]
Mandryna na serio była robiona na gwiazde z przymusu...
Frohe Ostern :)
To w końcu jest na serio czy robia sobie jaja??? Bo nikt nie jest tak głuchy, żeby nie słyszeć jak oni fałszuja!ÄÄÄ
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa