Bramka SMS do Turcji :)

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanko, czy może ktoś zna albo jest w stanie mi pomoc znaleźć stronę, z której można by wysyłać SMSy do Turcji :] Będę stokrotnie wdzięczna za pomoc :*
tylko nie Turkey...
asia jakies uprzedzenia do turkow?:)
hej, jesli masz karte w sieci orange , to mozesz sie bezplatnie zalogowac na ich stronce, i wtedy masz do wykorzystania 30 smsow na miesiac na wszystkie sieci polskie i zagraniczne.
Madzia... chyba zbyt dlugo jestem w Niemczech... i czasami mam wrazenie, ze wiecej jest tu Turkow, anizeli rodowitych Niemcow :)
Asie bardzo dobrze cie rozumiem sama jestem czesto w Köln a tam to juz drugi Istambul dlatego wiem co mowisz:)
hej ale ta bramka nie zawsze dziala ja tez jestem zarejestrowana i esy nawet do niemiec nie dochodza a co mowic o turcji...
jak do tej pory nie mialam problemow z wysylanie smsow z tej strony (www.orange.pl) , i to wlasnie na niemieckie sieci , ale masz racje ze ostatnio nie dalo sie wysylac z tej bramki smsow za granice, tyle ze znow jest wszystko ok!
Kurcze, niestety nie mam w orange, ale moze jakoś sobie poradzę. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pomysły, to będę wdzięczna :]
Ale sobie przypomniałam, że moja mamusia ma w orange! Może coś z tego w takim razie wyjdzie! Dzięki i pozdrawiam!
...Madzia, ile razy dziennie jestes prze nich zaczepiana? :) (a tak swoja droga... zabawne porownanie. Rozbawilas. dziekuje:) ).
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa