szukam Niemca/-ki ze znajomością polskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Halo, czy jest tu Niemiec/-ka, który/a zna polski?
hey... ja znam niemca co zna polski. moge podac ci jego mail lub nummer gg
jestem :-)
hej ,jak możesz to daj ten numer. pozdrawiam
hej, skąd jesteś?ja pochodzę z opolszczyzny i tu mieszkam.Moja mama mieszka w Bremen z mężem.Podam Ci swoje gg, bo nie zaglądam tu często.pozdrawiam [gg]
Nie mam GG, ale email znajdziesz w moim profilu. Mieszkam tak samo jak „Mausilein” we Frankfurcie…
ok, zapisałam.Mój [email] mam ochotę dowiedziec się czy jesteś Polakiem czy Niemcem, w którym mieszkasz Frankfurcie i ile masz lat, moje informacje znajdziesz w moich tematach:))
Jestem Niemcem, mieszkam w prawdziwym Frankfurcie (nad Menem), jestem stary i poza tym wszystko o mnie znajdziesz w moich wpisach [10.539]

:-)))))
hej, jeśli możesz, to podaj mi namiary na Niemca, który zna polski, myślałam,że to nie będzie łatwe, a tu taka niespodzianka:))dzięki serdeczne.
Wiesz, to,że jesteś stary, to chyba nie jest defekt.Do informacji na jakich mi zależy potrzebne jest chyba właśnie doświadczenie życiowe..Chodzi mi o to, czy wyjeżdżając do Niemiec z dziecmi, ze znajomością języka w stopniu średniozaawansowanym, prawem jazdy , zawodem masażystki,mieszkając na początku u mojej mamy, miałabym szansę utrzymac się , nie sprzątając po domach?
1. W jakim wieku są twoje dzieci? Im starsze, tym dla nich trudnej… (szkoła, przyjaciele itd.)
2. „język w stopniu średniozaawansowany”. Język jest bardzo ważny. W przeciwieństwie do Polaków, którzy często zachwycają się nawet łamaną polszczyzną, dla Niemców jest to negatywne…
3. masażystka – zawód bardzo dobry. Podejrzewam, że się załapiesz. Ale finansowy sukces będzie dopiero – podejrzewam – kiedy będziesz mogła sama coś otworzyć.
4. Ostatni punkt: Chyba ci będzie psychicznie gorzej niż w Polsce...

PS. Starość nie radość, ale nie uciska w butach :-)))
nummer gg od erick jest 1241429
dzięki :))
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa