kto jest z oke łódz

Temat przeniesiony do archwium.
kiedy macie ustny z niemca??
ja mam 21maja i boje sie cholernie...
ja 28 i tez sie boje
hej piszcie swoje zestawy jak juz jestescie po,ja jutro bede po takze na pewno swój napisze..!
słyszałam ze kolezanka miala obrazek małe dziecko z irokezem na twarzy miało kilka gwaizdek tylko tyle wiem
a co do reakcji to musiała sie spytac o jakis kurs ile kosztowal w jakim terminie był tylko tyle sie dowiedzialam
jak bedziecie miec jakies zestawy piszcie
ja jestem z oke łódz juz jestem po jesli komus to pomoze to napisze co miałam. Obrazek zrabany jak dla mnie..heh była tarcza, zegar i na nim jakas kobieta, tzreba było opowiedziec co ona po kolei i o której robi, chyba chodziło o jakis plan dnia ale nie ejstem pewna. Sytuacje: Byłam w sklepie i miałam kupic prezent, trzeba było powiedziec dla kogo ten prezent, poprosic sprzedawczynie o pomoc i powiedziec ile mozesz przeznaczyc pieniedzy na ten prezent. Nastepna to była w muzeum, musisz powiedziec co tam było, co cie zainteresowało, kogo tam poznałas. a ostatnia to zapraszasz kogos na wesele, musisz ta osobe przekonac zebyz toba poszła, ona nie chce sie zgodzic i musisz pójsc na kompromis. Powodzenia!! naprawdee to nie takie straszne tylko najgorsze jest czekanie na wyniki, bo myslałam ze nie zdałam ale jednak wyciagnełam 75% :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Brak wkładu własnego