Matura rozszerzona - czy mam jakąkolwiek szansę?

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem przygotowana na to, że mnie pewnie wyśmiejecie i zmieszacie z błotem za to, o co zaraz zapytam. Jest mi wstyd przed samą sobą. Chodzi o to, że... zdaję angielski na poziomie podstawowym i rozszerzonym, a niemiecki tylko na podstawowym. Jednak moim marzeniem jest dostanie się na lingwistykę stosowaną na UW, a tam wymagane są obydwa języki na poziomie rozsz. To jeszcze nic. Obydwa muszą być zdane na... co najmniej 90%. Z angielskim (rozsz.) nie ma problemu, już próbną napisałam na 87%. Jednak niemiecki (podst.) tylko na 72%... Czy uważacie więc, że mam jakąkolwiek minimalną szansę napisania tego rozszerzonego niemieckiego na aż tyle (jeśli zostało mi niewiele ponad 4 miesiące na naukę)? Dodam, że jestem strasznie pracowita i jeśli trzeba będzie, to będę uczyć się dzień i noc, byle osiągnąć cel. Jednak czy to jest realne, aby nauczyć się w 4 miesiące na rozszerzoną maturę? Proszę Was o wyrozumiałość :>
Aah, dodam, że do tej próbnej z niemieckiego nic, kompletnie się nie uczyłam. Jeśli trafiłby mi się list oficjalny, to nawet bym początkowego zwrotu nie umiała napisać :> Wiedziałam tyle, co z lekcji.
Cytat: Nannami
Aah, dodam, że do tej próbnej z niemieckiego nic, kompletnie się nie uczyłam. Jeśli trafiłby mi się list oficjalny, to nawet bym początkowego zwrotu nie umiała napisać :> Wiedziałam tyle, co z lekcji.

to sie poucz i napewno osiagniesz 90 albo i 100%
w sumie to masz 4 miesiące na poćwiczenie rozprawek, opowiadań, opisów + słownictwo i mało i dużo czasu ;) dasz rade. Na niemieckim rozszerzonym zawsze jest zadanie z gramatyki, które sprawia większości problem więc się nie przerażaj :) też w tym roku zdaje mature, pozdrawiam.
Uwaga; mieszanie z blotem! Blub-blub-blub.
Chcesz sie Niemca nauczyc i zdawac mature? Chcesz?
Dla chcacego nie ma nic trudnego.
Nie czaruj tu nas jakims wysmiewaniem, bo tylko zamulasz serwer.
Und am besten schreibe sofort auf Deutsch.
Dzięki wielkie, takich słów właśnie potrzebowałam. W takim razie wyłączam komputer i biorę się do nauki ;)

Cytat:
Chcesz sie Niemca nauczyc i zdawac mature? Chcesz?

Czy chcę? Niczego innego tak bardzo nie chcę :)
Cytat: Nannami
Czy chcę? Niczego innego tak bardzo nie chcę :)

Bo mnie jeszcze nie poznałaś :)
edytowany przez Tamod: 19 gru 2010
Cytat: Tamod
Cytat: Nannami
Czy chcę? Niczego innego tak bardzo nie chcę :)

Bo mnie jeszcze nie poznałaś :)

i nie poznasz trzymaj sie od niego z daleka
przecie wylaczyla komputer, czego wy sie tu wysilacie? Poszla sobie i tyle.
btw. za to na piersi diego mozesz spoczac. Hej, za rok matuuuuura!
edytowany przez hammel: 19 gru 2010
Cytat: hammel
przecie wylaczyla komputer, czego wy sie tu wysilacie? Poszla sobie i tyle.
btw. za to na piersi diego mozesz spoczac. Hej, za rok matuuuuura!

Blödmann
ich sage bloß, wie es ist.
Diego pozdrawia cie serdecznie i dziekuje za uratowanie zycia i zdrowia
Ee... Zmieniając temat, moglibyście mi polecić jakieś dobre repetytorium maturalne ^^?
co to jest "repetytorium"?
Dobra, pytania nie było ;] Hm... Czemu czuję się, jakbym miała do czynienia z kosmitami?
Bo jestes pokemonikiem.
Cytat: hammel
Bo jestes pokemonikiem.

i to zamkniętym w sobie
http://pokemon.step.lv/pl?name=Nannami
Oo, takim komplementem jeszcze nie zostałam obdarzona. Nie rozumiem, czym zasłużyłam sobie na takie miano ^^
Nie czytaty i nie pisaty i mature robic? oj, oj, oj - Foretress.
edytowany przez hammel: 20 gru 2010
Auć, litości... Widzę, że kolega się bardzo nudzi, więc mam dla kolegi rebusik! Niech kolega doda przed swoim nickiem "c" i usunie ostatnie trzy literki. Ta-dam! Wychodzi określenie dla kolegi wręcz idealne.
Znaczy, chcialas tylko popyskowac? Super! Willkommen im Fan-Club von bongo-bongo!
hehehehe! To sie pisze przez samo "HA". Hehehehe!
edytowany przez hammel: 20 gru 2010
Za przeproszeniem, ale... ja odpowiadam tylko na atak. Zwykły mechanizm obronny. Każdy tak ma, kiedy ktoś zacznie mu ubliżać :)
Ich bin gespannt, wie lange du es kannst, statt Deutsch zu lernen.
W takim razie wyłączam komputer i biorę się do nauki ;) Stattdessen nur pierdoly w glowie.
Cytat:
To sie pisze przez samo "HA".

Tak, kolega (który nie używa polskich znaków) na pewno wie lepiej :)!
Jednak masz rację, nie będę marnować czasu na pierdoły, więc kończę tę przesympatyczną rozmowę.
Nareeeeeeeszcie...Poszla sobie juz, czy jeszcze czai sie za weglem z polskimi ogonkami?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie