do maturzystow!!

Temat przeniesiony do archwium.
hej, amm do was pytanko jak sie przygotowujecie na maturke z niemca??w ogole cos robicie???chodzi o pisemna i o ustna bo ja kompletnie nie wiem czy sie zabierac w ogole no bo jak sie moge uczyc??moze mi podpowiecie...???pozdr:)
ja mam mature za rok
jedyne co robie w zakresie niemca to ogladam dr queen na voxie czytam spiegla w internecie przegladam niemieckie portale i czasem gadam z niemcami :>
no tak...ale ja mam maturke za niecaly mesiac a w takim czasie to chyba cos innego sie powinno juz robic:)...no ale milo ze napisales, i ucz sie tak dalej:Ppa
a na jakim poziomie zdajesz?
a na roszezonym
ja mam za tydzień ustną maturke i za miesiąć pisemną ,na poziomie rozszerzonym. Staram sie robić zestawy maturalne, ale przede wszystkim to powtarzam sobie tematy ,np. konflikty pokoleniowe, konflikty, bądź rola kobiety itp. no i słówka. A na pisemnej skupię sie na gramatyce.
czy zdaje ktos moze rozszerzona maturke z niemca w poniedziałek 18 kwietnia prosze pilnie o kontakt 6564217
Czy ktoś mógłby pochwalić się co miał na rozszerzonej ustnej z niemca? Plissss
piszcie co miesliscie ja mam za tydz
Ej no nie bądźcie tacy.... ;d napiszcie co było na rozszerzonym, bo ja mam w cza inie wiem czy mam sie bać ;)
Jeśli ktos już ma za sobą maturke z niemca podstawową to prosze o kontakt 4244757.Z góry wielkie dzieki.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków