NIEMIECKI USTNY !!! !!! !!!

Temat przeniesiony do archwium.
SŁUCHAJCIE !!! OD JUTRO 5 MAJA ZACZYNAJA SIE USTNE Z NIEMCA JAK WIECIE, DZELMY SIE SCENKAMI. PISZCIE CO MIELISCIE I JAK MOZECIE Z JAKIEGO MIASTA JESTESCIE. JA MAM 8 MAJA I NAPEWNO NAPISZE CO MIALEM JA I CZEGO SIE DOWIEDZIALEM OD INNYCH. POZDRAWIAM !!!
Ja mam dopiero 19 maja, błagam piszcie co mieliście!!!! Pomocy!!!
mam juz to za soba ufff:) 17pkt, ale jak tam sie wejdzie to pustka w glowie. A wiec ja mialam nawet proste: 1. udzielanie informacji . trzeba bylo facetowi ktory zaczepil cie na ulicypowiedziec co tu jest warte zwiedzenia, gdzie moze kupic plan miasta i upewnic sie czy zrozumial wszystkie wskazowki. 2.Relacjonowanie . Opowiedziec znajmomym ze bylas na zakupach. powiedziec w jakich sklepach, jak tam dotarlas i co kupilas. 3. negocjonowanie najgorsze wyrazic niezadowolenie z namawiania do uprawiania sportow ekstremalnych i lekkoatletyki, powiedziec o niebezpieczenstwach zwiazanych z tymi spotami i zaproponowac cos innego. A obrazek to male dzieci w szkole(podstawowa chyba) siedza w lawkach sluchaja nauczycielki ktora trzyma ksiazke i im cos pokazuje. Pyt. Jak myslisz co to za przedmiot i dlaczego. 2. Czy wazne jest aby mlodzi ludzie sie uczyli i dlaczego. Powodzenia
moze ktos jeszcze coś od siebie doda??? jakiś zestawik;)))
aa szkoda żee nikt nie wpisuje ja mam w poniedziałak i ooo nie wiem co to bedzie...
ja tymbardzieeeej jaaa
Ja miałem wczoraj czyli 5 maja ustna
Zestaw 7
-Zapytać sie swojego goscia czym sie interesuje
-Czy uprawia jakis sport
-czy był na jakis zawodach sportowych
2
-opowiedziec jaka sztuka w teatrze została wystawiona
-z czego była zrobiona scenografia
-czy podobała mi sie gra aktora
3
mam przekonac kolege zeby zostac w miescie a nie jechac na wieś
- argumenty za tym-
-dogodne rozwiazanie problemu-

Obrazem
ojciec z synem pod namioten nad jeziorem
Pytania jakie komisja mi zadała ;
czy oni sa razem szczesliwi
i czy rodzice powinni czas wolny spedzać z dziećmi

Pozdrawiam ja juz mam to za soba
Ja ustny mam dopiero 30 więc za bardzo Wam się chyba nie przydam ... no ... chyba, że ktoś zdaje 31 ... swoje pytania jak coś to tu zamieszczę ... a ktoś jest już "po"?Jeśli tak to proszę o pomoc ... jakie mieliście na rozszerzonym arkusze,na jakie tematy?Pozdrawiam:))
kurcze piszcie jakie wojewodztwo [albo ktore OKE] to 400 zestawow to sie nie naucze;(
Temat przeniesiony do archwium.