Matura ustna-poziom rozszerzony

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie,chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób przygotowywujecie się do usntej matury z niemieckiego-poziom rozszerzony.Macie jakieś schematy według których uczycie się prezentacji tematu? W jaki sposób opisujecie obrazki,jakich zwrotów używacie.Liczę na przydatne linki i komentarze.
Vielen Dank schon jetzt ;)
nie mam schematu według którego uczę się na niemiecki ustny :) w szkole uczyli mnie, żeby przede wszystkim powiedziec kto jest na obrazku, gdzie się znajduje i co robi. Przydatne zwroty to: im Vordergrund - na pierwszym planie, im Hintergrund - na drugim planie, ich vermute - przypuszczam
CZE KOCHANI JA MAM MATURE USTNA Z NIMIECKIEGO ROZSZERZONA 24 MAJA PROSZE O KONTAKT POPRZEZ MAIL [email] WOJEWODŹTWO POMORSKIE POMORSKIE POMORSKIE
OZWDZIECZE SIE NAPEWNO
CZEKAM NA WASZE ZESTAWY PAPAPA
rany.....ja mam jutro mature rozsz.z niemca i juz mam dosc stresu prosze piszcie czy m,acie jakies przecieki;(
czesc!zycze powodzenia! ja mam pod koniec miesiaca!prosze daj znac ...o jaki miales temat o ibrazek!!!z gory dzieki za pomoc!!!moj adres [email] lub nr [gg] !!!
hej jesśli ktoś ma jakies tewmaty na ustna rozszerzona z niemieckiego to prosze wyślijcie mi na meila martynka1911o2.pl
mój zestaw na maturze numer 39 kolaż o stresie związanym z maturą temat o oglądaniu telewizji ;] powodzenia i pozdro :)
Temat przeniesiony do archwium.