pomoc dla samouka

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich serdecznie.
Zwracam sie do Was z nestepujaca prosba. Otoz postanowilem zmierzyc sie z samodzielnie z jezykiem niemieckim. Moja aktualna wiedza rowna sie wlasciwie 0. Moj plan jest taki by w ciagu roku, czyli do pazdziernika 2014 opanowac niemiecki na trzech pierwszych poziomach (czyli do b1). Dalsza nauke bede kontynuowal juz pewnie z korypetytorem. Dlatego zwracam sie do was z prosba o pomoc w zaplanowaniu nauki, a dokladnie w skompletowaniu materialow.

Od poczatku pazdziernika zaczalem wspolprace z prof Klausem i dziennie ciacham 10 slowek.
Do tego oczywiscie chcialbym dodac jakies inne konkretne ksiazki. Duzo dobrego naczytalem sie o bezie, ale wydaje mi sie, ze na poczatek jednak jest to ciut za wiele. Przegladalem takze podrecznik Themen, ale ten niezbyt mi podszedl. Jest tam niezwykle malo wyjasnien i wydaje mi sie, ze nie jest to zbyt dobry wybor dla samouka. Czy ktos z Was moglby mi pomoc w wyborze zestawu, ktory pomoze mi osiagnac zalozony przeze mnie cel? Zalezy mi aby materialy zawieraly dobre opracowanie gramatyki oraz duza ilosc "czytanek", tak bym mogl sie oswoic z jezykiem. Oczywiscie nie musi byc to jedna pozycja, a kilka, wzajemnie sie uzupelniajacych. Dziekuje i pozdrawiam!
I tak ci się nie spodoba:
1. Zamontuj polskie i niemieckie litery na kompie (warsztat)
2. Przerób naszą zakładkę "Nauka" do stycznia 2014.
3. Potem pogadamy może dalej.
Cytat: el_barto
dziennie ciacham 10 slowek

10 słówek, a nie pomyliłeś się o jedno zero na końcu?
Przy 100 słówkach masz szanse cokolwiek zrozumieć, przy 10 to opiszesz w ciągu roku swoją rodzinę i co robiłeś wczoraj.
http://www.naukaslowek.pl/lessons/view/63
Także jestem samoukiem :) Poważnie nauką języka niemieckiego zajęłam się od kilku miesięcy, mimo, iż miałam z nim wcześniej styczność. :) Aktualnie jestem na poziomie B1. Głównie czytam różne opowiadania, oglądam filmiki, słucham radia, piosenek+ uczę się tekstów i tłumaczeń :) Jeśli chcesz możesz się ze mną skontaktować, może będę mogła ci pomóc. :)
[email]
Pozdrawiam. :)
Cytat: Larysa94
Także jestem samoukiem :) Poważnie nauką języka niemieckiego zajęłam się od kilku miesięcy, mimo, iż miałam z nim wcześniej styczność. :) Aktualnie jestem na poziomie B1. Głównie czytam różne opowiadania, oglądam filmiki, słucham radia, piosenek+ uczę się tekstów i tłumaczeń :) Jeśli chcesz możesz się ze mną skontaktować, może będę mogła ci pomóc. :)
[email]
Pozdrawiam. :)
Nie oszukuj, klamczucho!
Temat przeniesiony do archwium.