Skype

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
porozmawiam chętnie po niemiecku przez Skype.
Nie ukrywam, że wolałabym kontakt z dziewczynami - jakoś łatwiej mi.
Mój poziom - jakiś B2, ale co z tego, jak trzeba nauczyć się płynnie mówić, a tylko poprzez ćwiczenia tego się nauczę.
Jakby ktoś był chętny, to poproszę o skype w prywatnej wiadomości, na pewno zadzwonię.
Zależy mi bardzo... !!!
Cytat: gada83
Hej,
porozmawiam chętnie po niemiecku przez Skype.
Nie ukrywam, że wolałabym kontakt z dziewczynami - jakoś łatwiej mi.
Mój poziom - jakiś B2, ale co z tego, jak trzeba nauczyć się płynnie mówić, a tylko poprzez ćwiczenia tego się nauczę.
Jakby ktoś był chętny, to poproszę o skype w prywatnej wiadomości, na pewno zadzwonię.
Zależy mi bardzo... !!!

1. Przecież już zapomniałeś o tym wpisie i przywleczesz się dopiero za kilka dni, jak wogle dobrze pójdzie.
2. To twoje "jakiś B2", to i tak nie prawda.
3. Zbierasz numerki Skype, bo i tak się nie zameldujesz.
4. A, naprawdę, to ci się wcale nie chce uczyć.

I, z takim ma się gadać na Skype?
Po pierwsze: jestem kobietą. To chyba zasadnicza różnica. I jeżeli każdy tu ma takie podejście to faktycznie , dziękuję bardzo...
Po drugie: mieszkam w Niemczech od grudnia więc to moje B2 jest całkiem prawdopodobne, biorąc pod uwagę że wcześniej uczyłam się juz języka niemieckiego ( ok, może dawno, ale wiele pamiętam).
Po za tym od września zaczynam zaoczne studia w PL , filologie germańską. Dlatego zależy mi na wspólnej nauce. Wybacz, ale zbieranie numerków Skype nie bawi mnie, z przyczyn oczywistych.
Cytat: gada83
Po pierwsze: jestem kobietą. To chyba zasadnicza różnica. I jeżeli każdy tu ma takie podejście to faktycznie , dziękuję bardzo...
Po drugie: mieszkam w Niemczech od grudnia więc to moje B2 jest całkiem prawdopodobne, biorąc pod uwagę że wcześniej uczyłam się juz języka niemieckiego ( ok, może dawno, ale wiele pamiętam).
Po za tym od września zaczynam zaoczne studia w PL , filologie germańską. Dlatego zależy mi na wspólnej nauce. Wybacz, ale zbieranie numerków Skype nie bawi mnie, z przyczyn oczywistych.
Faktycznie, to różnica zasadnicza i zmienia postać rzeczy diametralnie oraz jest to całkiem prawdopodobne, a nawet nie należy się z tym nie liczyć, bo kobieta będzie dopiero zaocznie studiowana i to w PL, bo mieszka w Niemczech od grudnia. Ewętualnie.
Dzięki za spam, nie ma co, na pewno z kimś pogadam...
Cytat:
kobieta będzie dopiero zaocznie studiowana i to w PL, bo mieszka w Niemczech od grudnia. Ewętualnie.

Nie życzę sobie byś pisał w taki sposób o mnie, bawi Cie to?
Ale może dobrze, czas poszukać lepszego forum, gdzie moderatorzy czuwają nad wpisami i off-topiciem
Cytat: gada83
Dzięki za spam, nie ma co, na pewno z kimś pogadam...
Cytat:
kobieta będzie dopiero zaocznie studiowana i to w PL, bo mieszka w Niemczech od grudnia. Ewętualnie.

Nie życzę sobie byś pisał w taki sposób o mnie, bawi Cie to?
Ale może dobrze, czas poszukać lepszego forum, gdzie moderatorzy czuwają nad wpisami i off-topiciem
Nie udawaj, że coś umisz. Znamy takich tutej.
Tak się zawsze kończy nauka języka niemieckiego na forum języka niemieckiego.
Nie uczę się na forum, chciałam się wspomóc. Z kolegami/koleżankami z pracy nie rozmawiam na migi, a jestem jedyna Polką, więc chyba jednak coś tam umiem.
Jakoś nie czuję potrzeby tutaj tego udowadniać.
Myślałam, że po to są fora, żeby wspólnie się wspomagać...
Cytat: gada83
Nie uczę się na forum, chciałam się wspomóc. Z kolegami/koleżankami z pracy nie rozmawiam na migi, a jestem jedyna Polką, więc chyba jednak coś tam umiem.
Jakoś nie czuję potrzeby tutaj tego udowadniać.
Myślałam, że po to są fora, żeby wspólnie się wspomagać...
To ty potrzebujesz wspomocy.
Czego leziesz na forum, jak nie chcesz się uczyć?
Pojazgotać na innych?
Proste?
Cześć! Ja jestem zainteresowana Twoją propozycją.
Cytat: misssiaaaa1234
Cześć! Ja jestem zainteresowana Twoją propozycją.
moją?
Dobre!
ha ha ha uśmiałam się
Cytat: misssiaaaa1234
ha ha ha uśmiałam się
czyżbyś chciała przez to coś powiedzieć?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa