diego13 - Entschuldigung

Temat przeniesiony do archwium.
Hallo diego13,

vor fünf Tagen habe ich kurz die Contenance verloren, dafür will ich mich hier in aller Öffentlichkeit entschuldigen.

Mein Eintrag war „ein Schuss ins Blaue“ aufgrund von Informationen zu Dir, die Du hier selbst im Laufe der Zeit veröffentlicht hast. Erst Deine fünf Minuten später erfolgte Antwort bewies, dass ich „ins Schwarze“ getroffen hatte.

So oder so - es war falsch von mir. Entschuldigung.

ok przeprosiny przyjete i koncze ten themat
Sieht du Diego, dass du die Schuldige bist? So formuliert man solche Sachen. DU bist schuld, dass ER so geschrieben hat. Eigentlich solltest DU DICH ENTSCHULDIGEN!
diego weź sprawę w swoje ręce i powieś tego moko za jajka!
wiem ale ja juz nie mam sily do moko ktos tu musi byc madrzejszy nie jestem do konca przekonana czy wieszanie kogos za jajka jest dobra methoda wychowawcza mysle ze publiczne przeprosiny wystarcza a ja nigdzie swoich danych nie podawlam tak miedzy nami mowiac nie podawalam ip adresu i nazwiska mojego pracodawcy moko
bongo na to wyglada ze to ja go szantazowalam i zamiast mnie przeprosic to jeszcze bardziej zaognil sytuacje
niech się postara u Lukara, zęby wykasował tego posta i wtedy można się zastanawiać czy to koniec czy początek!
Um deinen "Contenance-Verlust" zu kompensieren, solltest du ihr noch einen Blumenstrauß zuschicken!
Ich kann deine Vorgehensweise nicht ganz nachvollziehen. Was hat dich dazu gebracht? Angst vor einer Bestrafung oder moralische Bedenken?
i nie zrozumiesz znajdź sobie inne zajęcie. Geh im Ofen heizen!
Cytat: Akon1
i nie zrozumiesz znajdź sobie inne zajęcie. Geh im Ofen heizen!

Wer bist du denn? Ich wollte dir nicht wehtun!
mimo przeprosin sa ciagle wymieniane moje dane osobiste przez innych forumowiczow miasto w ktorym mieszkam i nazwisko mojego pracodawcy jezeli moko moglbys to zakonczyc to bylabym bardzo wdzieczna nie wiem czy to jest przyjemne czytanie jak moj pracodawca sie nazywa lub gdzie mieszkam
dane osobowe* oder
tak masz racje osobowe
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego