s Weihnachten

Temat przeniesiony do archwium.
Nur deutsch, nur deutsch, nur deutsch. Liebe Freunde, ich habe ein Problem. Ich habe nach die Ideen im Internet gesucht, aber habe eine Niederlage erleiden. Hat jmd eine originelle Idee für einen Geschenk für Oma. ??

:) temat na rozluźnienie sytuacji, święta idą :)
ucieszyla bym sie gdybym miala wnuka /Diego jest moim wnukiem/ gdybym piekne perfumy dostala lub krem przeciwko zmarszczkom lakier do paznokci w lekkim pastelowym odcieniu i do tego jeszcze szminke i maskare brazowa lub granatowa ale nie czarna
a od Diego pewnie dostane zywa kolejna juz mysz on wypuszcza je w piwnicy a one gdzies sie chowaja a potem mnie strasza brrr
;es geht darum dass, ich nur 50 zł max habe. ^^
na ladny krem wystarczy
tylko problem w kremach, perfumach jest taki, że musi on się podobać (perfum) i być potrzebny (krem)^^ a moja babcia " niczego nie potrzebuje" więc szukam innego prezentu
und fangt es alles wieder ganz neu an. ( nie wiem czy to dobrze napisałem ) :)
Was hast du in der Abteilung "nur deutsch" verloren, wenn du noch damit massive Probleme hast? Zuerst schleifen lassen! Aber es ist wurscht.
Geschenk fuer die Oma: Rollator.
Cytat: hammel
Geschenk fuer die Oma: Rollator.

Ein gut durchdachtes Geschenk.
Cytat: Tamod
Cytat: hammel
Geschenk fuer die Oma: Rollator.

Ein gut durchdachtes Geschenk.

Blödmann
Cytat: martin92
tylko problem w kremach, perfumach jest taki, że musi on się podobać (perfum) i być potrzebny (krem)^^ a moja babcia " niczego nie potrzebuje" więc szukam innego prezentu
und fangt es alles wieder ganz neu an. ( nie wiem czy to dobrze napisałem ) :)

prezent jest prezentem geschenkten Gaul schaut man nicht ins Maul
Du meinst "na bezbabiu i słoń baba"?
Cytat: hammel
Du meinst "na bezbabiu i słoń baba"?

z prezentow jest sie zawsze zadowolonym i podobaja sie szczegolnie babciom gdy cos od wnuka dostana takze nie ma sie na zapas co martwic o to czy prezent bedzie sie podobal a tak jak przyslowie mowie darowanemu koniowi nie zaglada sie do pyska czyli przyjmuje sie prezent i jest sie z niego zadowolonym obojetnie co to jest
Ich würde meiner Oma Ferrero-Küßchen kaufen. Die Oma hat sowieso keine Zähne mehr, dann lutscht sie halt die Schokolade weg und für mich bleiben die Haselnüsse.
Cytat: hammel
Ich würde meiner Oma Ferrero-Küßchen kaufen. Die Oma hat sowieso keine Zähne mehr, dann lutscht sie halt die Schokolade weg und für mich bleiben die Haselnüsse.

iiiiii du Eckel
Cytat: hammel
und für mich bleiben die Haselnüsse.

:)))
Cytat: hammel
und für mich bleiben die Haselnüsse.

Igiitt! Ich mag keine Haselnüsse - da werde ich wohl zu Rafaello greifen ;)

Bongo, du Eckel :D
Ferrero for President! Mały prezent a raduje wszystkich. I babcia ma zajęcie też.
Und wie du Recht hast! Schöner für die Oma wären nur MonCheris. Da ist aber die Gefahr groß, dass nur Kirschhäute übrig bleiben ;) *grübel*
Upraszam o niezawracaniemigłowy, bo właśnie pichcę mit Liebe w kuchni polski czysty, przeźroczysty barszczyk do barszczu z uszkami na wigilię, bo w Niemczech nie ma Biedronki, która to sprzedaje w kartonowych pudełkach po 1,5 litra. Polskie uszka są.
Podobno pyszny barszczyk wychodzi z suszonych buraków. Dostałam ostatnio 2 paczuszki w "wałówce" od maminy, ale jeszcze nie spróbowałam :) Nie przeszkadzam - wyżyj się na bordowo!
Hej, hej, powoli. Skoro już aż tak się zaczepiasz, to chcę wiedzieć więcej. Kucharzem w domu jestem JA! Czy to są tylko suszone buraki i nic więcej, czy też już są jakoż przyprawiane, że nie trzeba robić innych dodatków, jak Bruehe itepe? Ja też czasem dostaję wałówy, więc mógłbym sobie "zamówić". Upraszam o Details!
martin92 i tak nie wykazuje zaintersowania swoim własnym postem, więc o co się rozchodzi...
Bez dodatków, nie robiłam jeszcze więc nie wiem ale podobno pęcznieją ładnie i smakują jak normalne buraki, a nie trzeba się babrać. Bulionu nie ominiesz :P
Gdy zrobisz wreszcie - upraszam o Rezept. Ja sie babram. Wtedy mam takie fajne czerwone lapy.
Cytat:
martin92 i tak nie wykazuje zaintersowania swoim własnym postem, więc o co się rozchodzi..

nie wykazuje bo jest zajęty.. dopiero co wróciłem do domu, więc trudno szybko usiąść do komputera i odpisywać.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie