Ich suche die Kollege(in)!

Temat przeniesiony do archwium.
Guten Tag!
Ich heiße Brajan und ich suche eine Kollege(in), der mit mir schreiben würde. Nächstes Jahr schreibe ich die Abitur. Ich möchte auf Deutsch besser schreiben und Grammatik üben. Wer ist Wellige(r)? Ich bitte Person, die es gute auf Deutsch schreiben können.
edytowany przez brajan76: 03 mar 2012
Wir sind hier alle Wellig! Einfach Tsunami! So wellig.
Rozumiem błąd, tak niestety przetłumaczył mój pons'owy słownik, jednak dziękuję za poprawę.
Nie zwalaj na PONSa. To tylko słownik. Resztę musisz sama rozumieć.Ale, żaden PONS nie pisze "chętny", jako "Wellig". Nie robi tego żaden słownik na świecie. Więc, mi tu nie wmawiaj dziecka! Kminisz?
edytowany przez irkamozna: 03 mar 2012
Po pierwsze nie muszę, mogę jedynie chcieć. Po drugie jestem człowiekiem tak jak Ty i moja wina, spojrzałem raz jeszcze pomyliłem jedną literkę, zgadza się. Po trzecie proszę o spokój bo nie wiem czy masz zły dzień czy nie umiesz tego inaczej zredagować. Ja chcę się nauczyć niemieckiego, czy Ty ucząc się czegoś, dajmy przykład - czytania, krzyczał na Ciebie? Chyba masz z dzieciństwa złe wspomnienia, może jesteś z tych czasów co jeszcze uderzali linijką za błędy? Przykro mi, trochę się zmieniło. Wyładuj złość. Jak już pisałem wyżej nie szukam tutaj poprawiacza błędów oraz, który słownik co mówi i jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie udzielaj się już. Kminisz? Dodam jeszcze z tego co wiem jestem chłopakiem więc "sam" jak już czepiamy się błędów.
edytowany przez brajan76: 03 mar 2012
Ty tu nie pokrzykuj, kochasiu! Psychoanalityków mamy tutaj dosyć, a ty jesteś do tego za słaby w uszach. Same jajcuny tutaj.
edytowany przez irkamozna: 03 mar 2012
Rozumiem twoje życie opiera się na forum. Pozwól, że moje słabe strony ocenię sam, za to radzę (nie piszę rozkazu, tak jak to Ty zrobiłaś) poćwiczyć normalne wypowiadanie się. Tylko tak można normalnie porozumiewać się z ludźmi. Kończę tą jakże śmieszną konwersację. Życzę tobie miłego dnia i czekam na ludzi bardziej wyrozumiałych.
Lache mehr als andere. Kończ konwersację, jak szybko możesz. Zadanie odrobione. Takie jest moje zdanie. Znasz Konopnicką? Ona napisała bajkę: Jaś nie doczekał.
Powtarzasz się - widziałem twoje riposty na inne tematy założone przez innych. Znasz Jana Kochanowskiego? Napisał taką fraszkę " na zachowanie ". :) To co robisz, to nawet nie cyrk. W cyrku pracują profesjonaliści. Chętnie przeczytam bajkę Konopnickiej. Pisząc temat chodziło mi o ludzi, którzy mi potrafią pomóc. Nie o jedną osobę. Więc zadanie nie jest skończone. Jednak poszukam w internecie innego forum, jeśli nie znajdę odpowiedzi na tym. Mam nadzieję, że znajdą się mniej aroganckie osoby.
Marnujesz czas na czytanie o mnie. Znamy takich krzykaczy. A, robota leży... Sam jesteś arogancki pyskacz. Nie zauważyłeś?
Podobno miałeś skończyć konwersację. I ciągle jeszcze konserwujesz.
Mylisz pojęcia. Zamiast ty marnować na odpowiedzi czas :) zajmij się czymś a może własnemu dziecku tłumacz niemiecki. Strasznie współczuje! :) Dzięki, że nazwałaś mnie pyskatym. Ale chciałbym zaznaczyć "najmniej groźny jest ten co najgłośniej szczeka".
Dzielny wojak!
Widzisz - potrafisz być miła ! :)
Ach, o miłość ci chodziło? Trzeba było tak od razu! Aj law ju oll! (Michael Jakson)
Herbatka miętowa i senatorium :) tam swoim ego się popisuj :) haha. Forever alone ;)
Brajan, warum hast Du das nicht alles auf Deutsch geschrieben? Du hättest schon jede Menge gelernt.
edytowany przez mamapia: 03 mar 2012
Cytat: brajan76
Ich bitte Person, die es gute auf Deutsch schreiben können.
Ich bin willig! Mache mit!
Można? można
Und was du jetzt wolle?
Brajan, gdzie chcesz pogadac po niemiecku? Masz gg? dla irkamozy sanatorium to za malo mysle. Predzej klinika psychiatryczna!!! :)
Amelka, nie zaczepiaj sie...
Cytat: Amelia232
Brajan, gdzie chcesz pogadac po niemiecku? Masz gg? dla irkamozy sanatorium to za malo mysle. Predzej klinika psychiatryczna!!! :)

Amelka, wiesz to z doświadczenia, jesteś tam pacjentką, czy tylko kible szorujesz?
Temat przeniesiony do archwium.