Au pair, 6 tygodni w okresie wakacyjnym

Temat przeniesiony do archwium.
Rodzina niemiecka poszukuje au-pair na 6 tygodni(od 1go lipca do 15go sierpnia). Dwojka dzieci (chlopczyk 4 lat a dziewczynka 6), na polnocy Niemiec. Ja bede u tej rodzinki do konca czerwca a 15 sierpnia przyjezdza nowa oper na rok. Przyda sie prawo jazdy kat. B. Wszystkich dokladniejszych inforamcji udziela rodzice tych dzieci, podaje adres mejlowy: [email]
jestem zainteresowana oferta. rozumiem ze maile tylko w jezyku niemieckim?
tak, byloby najlepiej, bo nie znaja zadnego slowa po polsku:).Pozdrawiam:)
hmmm, a nie orientujesz się może na jaki okres czasu rodzinka szuka Au-pair? Chcialabym wyjechac na 3 miesiace, od poczatku czerwca do konca sierpnia, nie wiesz czy jest sens pisac list? Moze rodzina chce kogos na dluzej.. jestes w stanie sie zorientowac?
oj przepraszam, pomylilam posty, i w tym okienku odpisalam na inny, wielkie sorry :)
kein Problem:)
a czy poprzez Ciebie mozna sie z rodzina kontaktowac/ dogadywac?
Au pair, ktora miala przyjechac do tej rodzinki, u ktorej teraz jestem w polowie sierpnia na rok, napisala nam dzisiaj w mejlu, ze ma problemy ze zdrowiem i nie bedzie mogla przyjechac. W zwiazku z tym poszukuje teraz z moja rodzinka nowej Au pair, ktora przyjechalaby tutaj na poczatku lipca na rok. Tak jak wczesniej pisalam, mile widziane prawo jazdy kat B. Wszystkich dokladniejszych informacji udzela rodzice dzieci, podaje mejla: [email]
mag, jesli bylabys zainteresowana, mozesz oczywiscie pisac tez do mnie, podaje mojego mejla [email] Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa