skuteczny program do nauki niemieckiego

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie! Zdałem KDS. Nie było ciężko, mam dobre książki:) Pisze jednak, by polecić coś innego. System lekcji, który opracowałem sam, po 12 latach nauki języka, obozach itd. Lekcje, które są zrobione według wymagań egzaminacyjnych, a główny nacisk kładą na gramatykę i słownictwo, które na egzaminach są najistotniejsze:) Program ten opracowałem przez dwa lata i sukcesywnie ma on coraz większe grono użytkowników (narazie znajomi :)) nie było jeszcze niezadowolonych. Każda lekacja obejmuje ok. 25 stron + słowniczek do każdej lekcji. Polecam słownik niemiecko-niemiecki:)) Wszystkie lekcje są napisane w języku niemieckim i tylko trudniejsze słowa zawiera słowniczek. Każda lekcja to koszt 20 zł, ale uczy więcej niż cała gama podręczników:) Trzy poziomy. Kupujesz tyle lekcji, ile chcesz,lecz odstęp czasowy wysłania następnej od poprzedniej to conajmniej 2 tygodnie, gdyż materiał jednej lekcji powienien być opracowany w conajmniej takim czasie (nie krótszym, jeżeli chcesz się nauczyć). Także teksty kulturalne i dotyczące historii i geografii Niemiec!!!Przed przystąpieniem - test predyspozycyjny. Prac nie sprawdzam, ale zrobią to Wasi nauczyciele, jak znam życie - będą się cieszyć, ze interesuje was ten język. W razie pytań - zapraszam:). Oczywiście wszystkie lekcje przesyłam mailem:) No i mam w końcu zamiar zrobić coś na tej stronie:) To znaczy uzupełnić ją:):) mam nadzieje, że administracja da mi szanse:P.
W razie pytań - [email]

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa